Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Chamstwo na czacie

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A ja gorąco polecam czat z Doliny Odkrywców, szczególnie w wieczornych godzinach. Można sie wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć i znacznie wzbogacić słownictwo. Oszczędzę szczegółów, bo może tu przypadkiem zabłądzić ktoś niepełnoletni.
    Jeśli chodzi o pracę niektórych moderatorów, to najlepiej oddaje ją oklepane powiedzonko - nie masz większego tyrana, jak z chłopa zrobić pana. Wiadomo, że takowy nie lubi gdy sie mu wytknie to i owo, więc banuje wewntualnych wytykaczy.
    Przy okazji bardzo dziękuję także moderatorom forum za usunięcie wczorajszych postów na ten temat, bo - jak mniemam - zapobiegło to rozprzestrzenianiu się chamstwa, pomówień i zupełnie nieuzasadnionych pretensji do Diablicy. To że podobne pretensje ma kilkanaście osób z pewnością jest wredną zmową i niczym więcej.
    Diablicy życzę więcej cierpliwości i wiary w ludzkość
    Wszelkie uwagi typu: 'skargi kierujemy do supportu' przyjmuję do wiadomości, ale traktuję je podobnie jak support sakrgi i reporty graczy do tej pory. Stąd mój post na forum.
    Ostatnio edytowane przez igel_5 ; 08.04.2013 o 13:14 Powód: aktualizacja

  2. #12
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez igel_5 Zobacz posta
    Wszelkie uwagi typu: 'skargi kierujemy do supportu' przyjmuję do wiadomości, ale traktuję je podobnie jak support sakrgi i reporty graczy do tej pory. Stąd mój post na forum.
    Mogę zapewnić, że zgłoszenia są czytane i wyciągane konsekwencje, nie jest to może w chwili zgłoszenia bo przecież support odbiera zgłoszenia w kolejności.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.