Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Nie działa wyłączenie strefy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat

    Nie działa wyłączenie strefy

    Witam
    Wczoraj w okolicy godz 20.00 zacząłem robić zdrajców i na 2 bloku wystąpił następujący blok generał 250 wpadł w strefę walczącego obozu!! myślałem że to lag więc zawróciłem i ponowny atak ryzyk fizyk i znowu zmienił cel z głównego ataku na obóz blokowany. W piach około 200 EZ i 150 K dodatkowo zaznaczę, że zawróciłem gienka 250 a bloki rozwaliły swoje obozy i to nie był 1 tego rodzaju wypadek.
    Pozdrawiam Norbert

  2. #2
    Osadnik Awatar Noem08
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie to samo się zdarzyło na przygodzie "Wyspa piratów" weteran atakujący przywódce nie wyszedł poza blokowany obóz.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    No to i ja dołącze do zdziwionych.. w Banitach weteran nagle postanowił dołączyc do blokowanego obozu

  4. #4
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    Hehe mi się coś takiego nie przydażyło. Może napisz do supportu w sumie to już może być bug więc warto

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bloki nie są oficjalnie wspierane więc pisanie do supportu nic nie da, surowce i tak nie zostaną zwrócone. Bloki wykonujemy na własną odpowiedzialność.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2013
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    Co nie zmienia faktu, że strefa powinna się wyłączyć a się nie wyłączyła. Więc można spokojnie do supportu zgłosić, że coś nie działa jak powinno. Jak każdy inny błąd. Tyle, że bez oczekiwania na rekompensatę.

  7. #7
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    Każdy support każdej gry w szybkim odpowiadaniu nie jest dobry i wiem to z doświadczenia ale myślę, że jeśli poczekasz to odpowiedź dostaniesz i może nawet błąd zostanie rozwiązany w cotygodniowej konserwacji

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja na suport wogole nie licze, poczestuje mnie zdawkową odpowiedzia po miesiącu czekania
    Dobre jest wytlumaczenie że bloki robi sie na własna odpowiedzialnosc i to sie też tyczy samej gry...
    gramy na własna odpowiedzialnosc, a jak coś co działało przestało działac to nasza wina i plujmy sobie w brodę że gramy w grę w ktorej na nic nie można liczyc a już napewno nie na pomoc obsługi technicznej... taka prawda i żaden Mod niech tu nie pisze ze jest inaczej
    A nawet jeżeli zadziałaja to po tak długim czasie że się odechciewa...

    Pozdrawiam i przy okazji Wszystkim Wesołych Świat Wielkanocnych, śniegowych zajaczków i choinki pisanek

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to że strafa nie znikła to jest błąd gry(kiedyś dostałem taką odpowiedz, z instrukcjami aby oscreenowac to zachowanie gry i wysłać do supportu aby oni mogli to przekazać do odpowiedniego działu) ale od tamtej pory nie przytrafiło mi sie to, poza tym mieć w pogotowiu programy do nagrywania czy robienia filmu przy każdym ataku w grze nie jest zbyt komfortowe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.