Zobacz wyniki ankiety: czy uwazasz iz zadania gildi powinny zostac zmienione ?

Głosujących
210. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    206 98.10%
  • nie

    4 1.90%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56

Wątek: zadania gildi

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar mamakalmara
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    Jeśli na możliwość wyboru (losowego) wśród 8!!! zadań są 3 zadania z przygodą, z czego 2 x wyspa piratów, to ktoś tu nie pomyślał wystarczająco długo, albo, ekhem, całkowicie zapomniał o myśleniu. Tudzież nie ma pojęcia o grze. Tudzież bierze procent za obroty na handlu :P
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. /Jonathan Carroll

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar staszko25
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    jak najbardziej popieram whereisarainbow,mamakalmara,mariuszka928, zadania nie maja sensu kiedy wartosc jego wykonania przewyzsza wartosc nagrody poza tym koszmar z rozwiazywaniem zadanie gdzie polowa osob ma wyspe piratow to jest wogole gowno warte robienie tych zadan wiec moze sie support zainteresuje wkoncu rozwiazaniem logicznym tego co po raz kolejny nie dopracowal
    pozdrawiam wszystkich w podpisanych powyzej

    I moze wreszcie czas na to aby przywodcy gildii mogli miec jakis wglad kto wykonal zadnanie gildii a kto nie wykonal.
    Ostatnio edytowane przez staszko25 ; 27.03.2013 o 23:41 Powód: korekta

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowy Świat
    ludzie, o czym Wy piszecie, przecież BB już dawno olało ta grę, ludzie z 50 lvl przestaja grać,- bo nuda , otworzyli serwery bo klejki przestały schodzić. BB zajęte jest anno i hom&monline...na cholerę coś maja tu poprawiać, jak kasa leci do kabzy... nie będzie żadnego pvp, żadnego lvl 50+, i nikt nie przejmie się naszym pisaniem... Pozdrawiam, miłej "gry"

  4. #14
    Początkujący Osadnik Awatar mamakalmara
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    CryWar Ty to wiesz i my to wiemy. Ale co szkodzi spróbować?
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia. /Jonathan Carroll

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    zgadzam sie z mamakalmara i prosze o reakcje bb w tej sprawie. nie chcemy tej przekletej wyspy i prosimy o mozliwosc usuwania zadan z jej udzialem. dziekuje

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    W 100% popieram wypowiedz, rzeczywiście robienie zadań jest wogóle nie opłacalne a stale robić to samo sprawia, ze gra staje się nudna.

  7. #17
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na temat opłacalności nie będę się wypowiadać, jedne są bardziej inne mniej opłacalne. Natomiast poważnym problemem jest częstotliwość występowania przygód. Ja co 2-3 dni muszę mrocznych kapłanów robić. Kiedyś tę przygodę bardzo lubiłam, teraz nie mogę już na nią patrzeć, ale ja mam taki lvl że dam radę, natomiast dla graczy z lvl 36-45 robienie co chwilę wyspy piratów to nie porozumienie, ostatnio systematycznie kasowaliśmy to zadanie (ale nie o to przecież w graniu chodzi żeby kasować zadania), ale teraz nawet tego nie można zrobić.
    Podsumowując ja nie mówię nie przygodom w zadaniach, ale powinna być większa różnorodność zadań (również jeśli chodzi o przygody- przecież różnorodność przygód jest spora, a producenci uparli się tylko na wyspę piratów i mrocznych) i przygody powinny się rzadziej pojawiać.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    na dzień dzisiejszy zadania gildii to jedna wielka bzdura
    moim zdaniem nie ma znaczenia czy jestem w gildii 100 czy 15 osobowej " a jednak nie dla twórców tych zadań " system widzi to tak jest was więcej no to MACIE i wali z grubej rury
    jeszcze tydzień temu byłem w gildii 25 osobowej i zadania były śmiesznie proste co 3 do 5 dni zrobić np zdrajców albo wyspę. Na dzień dzisiejszy jestem w gildii 100 osobowej i tu mamy " mały psikus " czarni / wyspa / wiking /surowce /wyspa / czarni itd itd itd moim skromnym zdaniem TOTALNY IDIOTYZM
    po pierwsze jest to niesprawiedliwe po drugie skąd mam brać te przygody co z tego ze mam 7 grubasów jak i tak mam z tym problem
    powtórzę Totalna Bzdura jak dla mnie
    jak najbardziej zmiana jest potrzebna bo jest niesprawiedliwa i jestem ciekawy co myślą o tym i pozostali gracze Settlersów
    z poważaniem Bobek

  9. #19
    apokryf
    Cytat Zamieszczone przez Gnosh Zobacz posta
    Zgadzam się z twórcą postu i przedmówcami. Zadania gildii są mało przemyślane. Po pewnym czasie nudzą się i irytują zwłaszcza gdy się pojawiają zadania z przygodami. Ponadto nagrody za zadania również są chyba przydzielane losowo, i z tego co widzę są coraz bardziej skąpe. Wydaje mi się że nagroda w postaci ilości monet powinna być dopasowana do poziomu trudności zadania. Nagroda zarówno indywidualna jak i grupowa. Popieram pomysł podglądu wykonania zadania gildii przynajmniej dla założycieli. Zadania powinny być bardziej zróżnicowane i ułożone w łańcuchy zadań.
    dobrze mowi

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja dodam jeszcze ze grubasy to tylko przynoszą przygody albo zdrajców albo banitów i dzieci sawanny aż krew zalewa gdy to widze

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.