Zobacz wyniki ankiety: Kto jest za opcją - anulowanie poszukiwań przez geologa ?

Głosujących
33. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za

    26 78.79%
  • Jestem przeciw

    6 18.18%
  • Obojętnie

    1 3.03%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Anulowanie poszukiwań złóż

  1. #1
    Osadnik Awatar zbyszko74
    Dołączył
    10.02.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Anulowanie poszukiwań złóż

    Może przydała by się taka mała opcja jak - anulowanie poszukiwań złóż u geologa. Bywa czasem tak że nie zauważymy że dane złoże jest, wysyłamy geologa, ten np szuka dwie godz złota (w momencie gdy wszystkie złoża maja jeszcze zasób), wszyscy geolodzy zajęci,a nam właśnie na te chwilę jest potrzebny geolog do wyszukania np kamienia które trwa minute i trzeba czekać dwie, czy godzinę na skończenie poszukiwań geologów. I takie tam różne sytuacje, ja spotkałem się parę razy w grze w takiej sytuacji, w której była by pomocna opcja anulacji poszukiwań złóż danego geologa .

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Bardzo dobry pomysł , ta funkcja by się przydała

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Jestem przeciw. Za nieuwagę się płaci czasem (straconym czasem).
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Stan58 Zobacz posta
    Jestem przeciw. Za nieuwagę się płaci czasem (straconym czasem).
    Dokładnie, ale jak widać wiekszość graczy chce mieć grę stworzoną pod siebie broniąc się tanim tekstem "że gra powinna być dla graczy a nie dla zarobków" tyle ze dla przykładu podepnę tutaj sprawę narzekania na zadania gildyjne. Dużo ludzi chce mieć inne zadania, tyle że co to wtedy będzie za przyjemność z gry jeżeli będziemy musieli wykonywać zadania takie jakie stwożyliśmy. To tak jak postawilibyśmy sobie za zadanie przejść labirynt który sami zbudowaliśmy. Totalny bzsens...
    Również jestem na NIE.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 06.04.2013 o 12:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.