Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Promocja 100% na klejnoty za SMS

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat

    Promocja 100% na klejnoty za SMS

    Sklep: 100% więcej Klejnotów (SMS)!
    Drodzy Gracze,

    obecnie trwa przerwa techniczna, która dotyczy standardowych metod płatności.
    Przerwa rozpoczęła się dziś (27.03.2013) około godziny 10:00 i potrwa do około
    13:00 czasu polskiego.

    Podczas gdy standardowe metody płatności są niedostępne, nadal możecie
    korzystać z płatności SMS. Ilość Klejnotów w pakietach SMS została zwiększona
    o 100%. Promocja związana z pakietami SMS zostanie zakończona wraz
    z przywróceniem standardowych metod płatności.

    Proszę o zamknięcie tematu - wątek nieaktualny, czas promocji minął.
    Ostatnio edytowane przez Migotka79 ; 27.03.2013 o 18:11 Powód: Informacja nieaktualna

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobrze że wkleiłaś to na forum, bo na stronie startowej na pewno nikt nie zauważy reklamy z klejnotem na pół strony.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja nie widzialem - rano jak sie logowalem info o promocji nie bylo - Dziekuje za informacje.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Dobrze że wkleiłaś to na forum, bo na stronie startowej na pewno nikt nie zauważy reklamy z klejnotem na pół strony.
    Jeżeli ta wiadomość była użyteczna chociażby dla jednej osoby - to było warto
    Ty masz chyba jakiś kompleks nabijania licznika postów - przejrzyj swoje wszystkie wpisy (opcja "szukaj" nie boli), których większość nie wnosi niczego merytorycznego do tematów wątków, w których je zamieściłeś

  5. #5
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Dobrze że wkleiłaś to na forum, bo na stronie startowej na pewno nikt nie zauważy reklamy z klejnotem na pół strony.
    Zdziwiłbyś się jak bardzo zawężone pole widzenia ma większość graczy w momencie logowania. Musieliby chyba dostać klejnotem między oczy, żeby zobaczyć promocję, ale do narzekania to pierwsi. Poza tym warunki promocji są dość ograniczone, nie tylko czasowo ale i w zakresie opcji płatności, a znając mentalność co poniektórych graczy, zakończyli oni czytanie wiadomości na słowie "Klejnotów" (tuż przed słowem (SMS)! ), dlatego zwrócenie uwagi na promocję również na forum jest jak najbardziej trafne.

    No ale co ja sobie będę klawiaturę strzępił - już pewnie zaraz będzie po promocji bo minęła 13:00

  6. #6
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    A gdzie to jest wyświetlone? Ja nigdzie tego nie mam.

  7. #7
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    Promocje 100 % klejnotów mogli by trochę wczesniej zapowiadać bo czekałem na nią już trochę i akurat mnie nie było gdby była taka możliwość.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Hersmen Zobacz posta
    A gdzie to jest wyświetlone? Ja nigdzie tego nie mam.
    Teraz już nigdzie, przecież w pierwszym poście pisze jak byk, że potrwa do około godziny 13. Druga sprawa, forum ma taką fajną opcję edycji postów. Korzystaj może zamiast pisać jeden pod drugim.

  9. #9
    Osadnik Awatar Stochlik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    234
    Serwer
    Nowy Świat
    jak dla mnie to bez sensu post i bym go zamknął

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.