Zamknięty wątek
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 111

Wątek: Zadanie "zyskaj pisanki dzięki poszukiwaniom" a koniec eventu.

  1. #1
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zadanie "zyskaj pisanki dzięki poszukiwaniom" a koniec eventu.

    Zastanawia mnie taka sprawa. Jeżeli ktoś loguje się codziennie, zadania eventowe robi sprawnie to łańcuchy zadań dostanie 14.03, 20.03, 26.03, 1.04. Jeżeli trafi się graczowi łańcuch zadań ze znalezieniem pisanek przez odkrywców to na zadanie ma tylko 3 dni, a nie 6 jak przy poprzednich łańcuchach, bo potem odkrywcy pisanek przynosić nie będą. Czy ktoś z producentów gry brał to pod uwagę? Czy łańcuch zadań z poszukiwaniem pisanek nie pojawi się u nikogo jako ostatni?

    Ja mam 2 odkrywców za pisanki i 3 z tawerny, wysyłam na bardzo długie poszukiwania, zakładając że wszyscy odkrywcy przyjdą przed wykonaniem pierwszej części zadania to:
    - 2 kwietnia dostane 10,
    - 3 kwietnia 25 czyli w sumie będę miała 35 pisanek,
    - 4 kwietnia 10 pisanek czyli w sumie 45 pisanek,
    -i 5 kwietnia wróci 3 odkrywców z tawerny którzy zostali wysłani jeszcze przed ukończeniem 1 części eventu czyli 60 pisanek i zaliczę.
    Jeżeli jednak ktoś nie może wysyłać na bardzo długie poszukiwania i statystycznie wypadnie że odkrywcy nie będą mu przynosili pisanek to zadania nie zaliczy.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jesli ktos ni moze wysylac na bardzo dlugie poszukiwania tzn ze nie moze dostac tego zadania bo ma za niski lev
    do tego na bardzo dlugich poszukiwaniach jest 100% szans na 5 pisanek

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dokładnie, 50 pisanek jest od 40 lvl do odszukania, poniżej jest 30 pisanek. Ciekawe tylko, co by było w sytuacji, gdy ktoś ma pecha i odkrywcy nie przynoszą mu tych jajek. Bo akurat tak się złoży. Ciekawe czy byliby skłonni przedłużyć o parę dni przynoszenie jaj przez odkrywców.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No ja to zadanie wykonam, mam na myśli osoby które a) mają mniej odkrywców, b) są na niższym lvlu i nie mogą na bardzo długie poszukiwania wysyłać, a będą mieli pecha z przynoszeniem pisanek.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Dobrze piszesz. Przy trzech zwykłych odkrywcach zajmuje to 8dni mimo, iż przynoszą zawsze. Przy niższym lewelu dodatkowo nie ma gwarancji ,ze przyniesie zawsze.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Osoby z lvl 40+ też mogą nie mieć za ciekawie. Z powodu braku jakichkolwiek komentarzy ze strony administracji nie za bardzo wiadomo jak ustosunkować się do zapisu:
    "Event zostanie zakończony w dwóch fazach:
    Faza 1: odkrywcy nie będą już w stanie odnaleźć Pisanek [...]"
    Czy odkrywcy wysłani przed czwartkową konserwacją wrócą z pisankami już po niej czyli po zakończeniu pierwszej fazy? Jeśli nie to nawet posiadając 3 tawernianych i 2 z eventu odkrywcy przyniosą tylko 45 jaj...

  7. #7
    Osadnik Awatar Fasi
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    Wiecie może jak to jest z przynoszeniem pisanek przed zakończeniem eventu a mianowicie: przykładowo event kończy się 4 kwietnia o godzinie X. Czy odkrywca wysłany w dniu 3 kwietnia który wróci z poszukiwań po godzinie X 4 kwietnia przyniesie pisanki? Czy też trzeba to tak wycyrklować, żeby wszyscy odkrywcy wrócili z poszukiwań przed godziną X 4 kwietnia?

  8. #8
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W zeszłym roku z tego co pamiętam to przynosili. Ale jak to będzie w tym roku to nie wiadomo.

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar bodzioboss
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez nosiek Zobacz posta
    jesli ktos ni moze wysylac na bardzo dlugie poszukiwania tzn ze nie moze dostac tego zadania bo ma za niski lev
    do tego na bardzo dlugich poszukiwaniach jest 100% szans na 5 pisanek
    chyba coś nie tak bo wyslalem 2 brzuchatych na bardzo dlugie poszukiwania i dostalem tylko 3 jajca od jednego a drugi zero

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bodzioboss - mój znajomy też tak miał już parę razy, mi się znów ani razu to nie przytrafiło. Chyba faktycznie jest jakieś 99% szans na to że przyniosą 5 pisanek i ten 1 %, że przyniosą mniej, lub wcale.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 12 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.