Zamknięty wątek
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 111

Wątek: Zadanie "zyskaj pisanki dzięki poszukiwaniom" a koniec eventu.

  1. #51
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proponuję pisać z Tym bezpośrednio do Xaar'a, To On podał info ze Koniec jest w czwartek, nie licząc się z Tym że w 95% jest to nie wykonalne.

  2. #52
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    na wszystkich wersjach językowych wydarzenie trwa 3 tygodnie

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja dopiero koncze zadanie z poszukiwaniami pisanek caly zestaw 3 zadan dostałem 2 dni po wszystkich jak znowu da mi poszukiwania to mnie cos trafi

  4. #54
    Osadnik Awatar Kouta_Aoi
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja teraz mam zadanie by wysłać grubasków na średnie by przyniósł 20 jajek i mam na to tylko 3 dni..... Mam ich trzech, ale to i tak a wykonalne. Co na to administracja ?

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No i pieknie. Oczywiscie zadanie które polega na przyniesieniu 50 pisanek z bardzo długich poszukiwan wypadło w ostatniej turze. Nie ma najmniejszych szans żeby je wykonac chociaz mam jednego grubasa za klejnoty. Wystarczylo pomyslec i to zadanie przydzielic na poczatku, poprzednie zestawy robilem w kilka godzin i czekałem bezczynnie na kolejne. Pisanki mozna znajdowac do 4 kwietnia wiec juz pewne jest że jestem 140 pisanek w plecy na evencie chociaż jestem bardzo aktywnym graczem. Klapa.

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    31.12.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja też dziś dostałem po raz drugi zadanie znalezienia pisanek ponownie.Do 4 kwietnia nie ma na to szans! To jakieś nieporozumienie!!! Pisał ktoś do supportu?

  7. #57
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przepraszam, ale czy ktoś obiecywał że wszyscy muszą / mają ukończyć Evnet?

    Szanse ma każdy - ale to zależy od tego, jak się przygotował do Eventu

    W żadnej grze nie ma takich gwarancji, że wszystkim wszystko musi się udać

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Szanse dla wszystkich powinny być równe a co to za fair play jak komuś przypada 10 razy robić to samo zadanie ze zgromadzeniem kilkuset pisanek albo z szukaniem pisanek przez odkrywców co zajmuje z tydzień czasu a ktoś inny ma 10 razy zadanie z robieniem kanapek czyli jednym słowem łatwizne i po godzinie czasu cały zestaw zadań zaliczony. Każdy powinien mieć do zrobienia każde z tych 4 zestawów zadań a jeśli chodzi o losowość to tylko najwyżej co do kolejności w jakiej by się te zadania pojawiały a nie do powtarzalności... i to by było wtedy fair. I co ma przygotowanie się do eventu do tego, że masz 3 dni na wykonanie zadania które w 3 dni jest niewykonalne.

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bzdury piszesz z tym przygotowaniem do eventu. Mam kupić 6 grubych żeby 2 razy wykonać zadanie z szukaniem pisanek i tak nie mając pewności że na średnich przyniosą w 3 dni 20szt? To nazywasz przygotowaniem?

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wlasnie dostalem zadanie zeby zyskac 20 pisanek na srednich poszukiwaniach, czy nikt sie nie zastanawial lub tez juz nie spradzal czy jak wysle grubasa na dlugie poszukiwania to tez zaliczy? Moze to jest jakis blad w opisie zadania, ja na swoim poziomie mam 2 grubasow i patrzac na statystyki przynoszenia przez nich pisanek ze srednich poszukiwan to nie mam szans na ukonczenie tego zadania przed koncem eventu.


    P.S. Pierwszy moj odkrywca wrocil wlasnie z dlugich poszukiwan(byl wyslany przed dostaniem zadan pisankowych) przyniosl 3 pisanki ale nie zaliczylo ich.
    Ostatnio edytowane przez Stefankorczak ; 01.04.2013 o 20:27

Zamknięty wątek
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.