Zamknięty wątek
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 111

Wątek: Zadanie "zyskaj pisanki dzięki poszukiwaniom" a koniec eventu.

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.06.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    na szczescie istnieje jeszcze taka opcja diament= zaliczone 150 diamentów wystary aby zadanie zaliczyć natychmiastowo, gdybym tyle miał nawet bym sie nie zastanawiał.

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Też mi rozwiązanie. Nie po to jest event żeby za diementy zadania rozwiązywać.

  3. #23
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeszcze trzeba pamiętać ze pierwszym zadaniem jest zrobienie 1k napitku, tak więc odkrywców trzeba ustawić aby nie przychodzili z samego rana, tylko dopiero po zrobieniu tego piwa. Mnie się udało ze dostałam to zadanie dzisiaj, ale współczuję osobom które będą je mieli jako ostatnie, bo mogą mieć spore kłopoty.

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Z rozmów ze znajomymi wynika, że większość ludzi, którzy nie dostali tego łańcucha wcześniej dostała go teraz. Pozostaje mi mieć nadzieję, że stało się tak u wszystkich graczy, ale to wie tylko BB i sami zainteresowani

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie u wszystkich, ja już zrobiłam 3 łańcuchy i nie miałam jeszcze tego zadania. Na szczęście udało mi się już uzbierać pisanki na weterana

  6. #26
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie, nie u wszystkich, jeden znajomy już pisał że nie dostał poszukiwania i będzie mieć na końcu.

  7. #27
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez livrena Zobacz posta
    Ja jeszcze nie miałam tego zadania i już wiem, że ten łańcuch dostanę jako ostatni. Szanse powinny być równe dla wszystkich, tymczasem osoby, które dostaną to zadanie 1 kwietnia, będą miały o 2 dni mniej na wykonanie go. Czy ktoś z BB o tym pomyślał?
    Nie jest to pewne, ja 2 raz dostałem ten sam ciąg zadań więc nie jest powiedziane, ze dostaniesz akurat ten zestaw zadań (tak samo było podczas eventu świątecznego, zadania są losowe).

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar lee180
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia
    musiałem być w ubiegłym tygodniu w szpitalu,ustawiłem wszystko na maxa po powrocie stwierdziłem - wszystkie ustawienia wraz z długim poszukiwaniem wcięło...

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czy pisanki w tym zadaniu zalicza z momentem powrotu odkrywcy, czy dodania pisanek do menu gwiazdy lub magazynu?

  10. #30
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Bodzioboss - mój znajomy też tak miał już parę razy, mi się znów ani razu to nie przytrafiło. Chyba faktycznie jest jakieś 99% szans na to że przyniosą 5 pisanek i ten 1 %, że przyniosą mniej, lub wcale.
    No 1% a twierdzisz, że twój przyjaciel miał już tak kilka razy więc matematyka kłamie?!

Zamknięty wątek
Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.