Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 111

Wątek: Zadanie "zyskaj pisanki dzięki poszukiwaniom" a koniec eventu.

  1. #11
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    No producenci i caly zarzad wprowadził przedziały lvli do zadan

  2. #12
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak wyślesz odkrywce przed konserwacją to przyniesie pisanki, tak samo było rok temu, tak samo było z prezentami i tak samo było na poczatku eventu, trzeba było wyslac odkrywce po konserwacji zeby znalazł, bo jak ktos wysłał 2 dni prze aby wrócił kolo 7-8 rano po samej konserwacji to odkrywca nie miał jajeczek.

    Mi sie jeszcze nie zdarzyło aby z bardzo długich poszukiwań wrócili z mniejsza ilością jak 5 sztuk

  3. #13
    Osadnik Awatar Fasi
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Kolonia
    Co do rozpoczęcia tegorocznego eventu wielkanocnego to u mnie odkrywcy wysłani przed konserwacją w dniu 13 marca, wrócili około 6.30 w dniu 14 marca po konserwie i nie przynieśli jajek. U znajomego, u którego wrócili godzinę później jakieś pół godziny po oficjalnie wskazanej godzinie zakończenia konserwy (jeśli w ogóle można używać takiego terminu w odniesieniu do konserw) tez nie przynieśli jajek. Dopiero 15 marca wrócili z b. długich z jajkami.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie z kolei szybcy, którzy wrócili około ósmej 14 marca nie przynieśli pisanek, ale odkrywcy z tawerny dotarli po godzinie 11 i przytargali już pierwsze pisanki.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    No dobra - a co z resztą zadań, które należ wykonać z "odzyskaj wspomnienia" i czy potem będzie można coś kupić??

  6. #16
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    do 4 kwietnia są zadania i grubasi pisanki noszą, a do 11 kwietnia można jeszcze kupować u kupca

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja jeszcze nie miałam tego zadania i już wiem, że ten łańcuch dostanę jako ostatni. Szanse powinny być równe dla wszystkich, tymczasem osoby, które dostaną to zadanie 1 kwietnia, będą miały o 2 dni mniej na wykonanie go. Czy ktoś z BB o tym pomyślał?

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Kolonia
    Oczywiście, że nikt. Poza tym to są 3 dni. 4 kwietnia o 1 w nocy odkrywcy przestaną przynosić pisanki. Na ten łańcuch masz 3 dni. Tak jest w zasadzie niewykonalny.

  9. #19
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    bez minimum 1 szybkiego odkrywcy jest to niewykonalne, łańcuch zaczyna sie 1 kwietnia w nocy, czyli tego samego dnia można juz zdobyć 15 pisanek jak wrócą grubasy (należy tak ustawić ich powroty aby tak wyszło), kolejne 15 (30) dochodzi 3 kwietnia, i kolejne 15 (45) 5.04 (grubasy wysłani przed konserwacja wrócą z pisankami) tak wiec braknie 5 jajek do zaliczania zadania.
    Chcąc nie chcąc jednego grubasa szybkiego trzeba mieć aby zaliczyć je bez wydawania klejnotów (na szczęście można dwóch kupić za pisanki)

  10. #20
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Pewnie przedłużą czas na to konkretne zadanie, bo na łańcuch mam mieć 6 dni, a nie 3

Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.