Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zadanie "Bitwa"

  1. #1
    Great2Mike

    Zadanie "Bitwa"

    Może wiecie jak wykonać ostatnie ćwiczenie w zadaniu bitwa: "wstąp do wojska"? Osiągnąłem wymagany poziom (15) a nawet wyżej, wykonałem "pierwsze jednostki" oraz "Garnizon" a zadanie dalej nie jest zakończone.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.12.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Daj print screena i dopowiedz o szczegółach, bo już nie każdy pamięta takie drobiazgi.

  3. #3
    Great2Mike
    screena nie dam, bo nie mam konta do przechowywania zdjęć. W zadaniu Bitwa są następujące zadania, które wykonałem:
    1. Generał
    2. Garnizon
    3. Produkcja mieczy z brązu
    4. Broń
    5. Przygotuj się do bitwy
    6. Koszary
    7. Pierwsze jednostki
    Te zadania zostały wykonane
    8. Wstąp do wojska - aby to zadanie skończyć należy:
    a) wymagany poziom gracza 15 - mam już 18 poziom
    b) Ukończone zadanie Garnizon - jest zrealizowane
    c) Ukończone zadanie Pierwsze jednostki - jest zrealizowane
    I co i nic, d....pa. Wg mnie jest to błąd.

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar bodzioboss
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    witam

    To jest błąd u mnie w gildii 2 osoby mają to samo a także podobne problemy z innymi zadaniami - za duży lev na wykonanie zadania - trzeba czekać na fixa

    Pozdrawiam

  5. #5
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    moze spróbuj przydzielic wojsko dla generała powinno zadziałac Wstąp do wojska (15 lvl, wykonane zadanie „Garnizon”; wykonane zadanie „Pierwsze jednostki”)
    nagroda: 5 punktów doświadczenia
    Przydziel twojemu Generałowi jakieś jednostki.
    Aby wykonać to zadanie musisz – wybrać sobie generała poprzez Menu gwiazdy, zakładka Specjaliści, bądź klikając bezpośrednio w budynek garnizonu. A następnie za pomocą suwaka przydzielić generałowi dowolne wojsko (np. rekrutów) i potwierdzić przyciskiem OK.
    jak nie wiesz jak to zrobic to otwórz kolejny temat na forum zapewne pomozemy
    Ostatnio edytowane przez nosiekleeds ; 25.03.2013 o 04:43
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.