Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jak zmienić ilość rodzaju wojsk w koszarach ?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.12.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra

    Jak zmienić ilość rodzaju wojsk w koszarach ?

    Witam
    Proszę o pomoc. Problem wygląda następująco :
    Szykowałem skład wojsk pod przygodę Starzy przyjaciele (335R 70O 85Ż 236Ł 84K 130WŁ). Przy próbie aktywacji okazało się, że jest dla mnie jeszcze niedostępna - brakuje mi 1 lvl .
    No trudno. Wobec tego chciałbym wykonać inną : Okradać bogatych i dzięki temu zarobić gwiazdki, ale tu potrzebuję zupełnie inny skład wojsk ( 1040R 200Ż 200K ).
    Jeśli wykorzystam na maxa mój limit ludności i naprodukuję samych żołnierzy to i tak zabraknie mi jakieś 500 ludków.

    Wpadłem na pomysł żeby rozbroić łuczników i potem zatrudnić ich jako szwejów. Czy jest taka możliwość ? Czy jedynym wyjściem obecnie będzie powiększenie limitu populacji o 500 ludków ?

    A może jest jeszcze inne wyjście ? Potrafi ktoś pomóc ?

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Możesz narobić sobie za chleb osadników i w trakcie walki na przygodzie dodawać ludków do populacji i robić na bieżąco wojsko.

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak zaczniesz robić przygodę to będziesz tracić wojsko i wówczas sukcesywnie możesz dorabiać potrzebne wojsko, lub dobudować kilka rezydencji.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Koliber83
    Dołączył
    09.01.2013
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Chyba nie ma takiej opcji...
    Najprościej to chyba zaprosić kogoś do przygody i podzielić ataki między sobą..
    Co do 200Ż to możesz połączyć ochotników z żołnierzami(70O+85Ż) jak tak często robię.
    I oczywiście uzupełniać wojów na bierząco - osadnicy z mag.prowiantu
    Ostatnio edytowane przez Koliber83 ; 24.03.2013 o 14:38

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.12.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Złota Góra
    Dzięki
    Wszystkie wasze propozycje są jak najbardziej pożyteczne, ale miałem nadzieję, że można to przechytrzyć .
    No cóż - skoro nie ma opcji - to do boju.

    Do zobaczenia na polach Pellenoru !

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.