Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Koszary

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia

    Koszary

    Rzecz banalna w swej prostocie. Dlaczego nikt z twórców nie pomyśli, aby w koszarach zwiększyć ilość produkowanego wojska, bez względu na jego rodzaj - rekrut, łucznik czy żołnierz do 250 jednostek maksymalnie w jednej turze, a nie jak dotychczas, po 25 jednostek? Przychodzi mi naklepać 1000 czy 1300 rekrutów i muszę klikać i przeciągać suwak kilkanaście razy aby taki nabór uzyskać. Rzecz jest tak wkurzająca, że aż śmieszna z mojego pkt widzenia, a myślę, że nie tylko z mojego. Pora chyba zabrać się za robotę i wprowadzić takie udogodnienia.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    jest kilka różnych pomysłów dotyczących produkcji wojska w koszarach, w tym takie jak ten, w dodatku wyposażone w ankietę, której wymaga regulamin...

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bardzo dobry pomysł. Kilka razy muszę brać suwak, by produkować np. 100 rekrutów dziennie. Tylko dodaj ankietę, inaczej temat będzie zablokowany.
    Ostatnio edytowane przez opona94 ; 22.03.2013 o 15:34

  4. #4
    bembus
    Jestem jak najbardziej za, okolo 1-3k jednostek nastawic na noc czy dzien jest meczace, ale przydalo by sie jeszcze cos takiego z karma dla ryb czy z wonia dziczyzny, a co do koszy jest ok. Wedlug mnie przydalo by sie jeszcze ze Np. 1 z 25R sie wyszkolil to juz jest w zakladce wojsko a nie czeka az sie reszta doszkoli .

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    535
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brak ankiety, wątek zamykam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.