Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Gildia Olimpia [OLIMP]

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia

    Gildia Olimpia [OLIMP]

    Olimp - mityczna kraina, zapomniana, opuszczona… aż do dziś!
    Teraz na nowo się odradza, powstaje jak feniks z popiołów. Jeszcze potężniejsza, jeszcze wspanialsza niż kiedykolwiek. Już niedługo będzie rządzić światem, tym światem! Ty też możesz mieć w tym swój udział. Wstąp do nas aby zasmakować ambrozji życia, aby na nowo odkryć swoje powołanie.
    Zapraszamy od 30 lvl.
    Bogowie powstali!

    Lider zkingaj
    Rekrutacja: nie_ten_koziol, marek197004, młody_brzoza
    Sojusze: Antoonina, marek197004 lub inni bogowie gildi

    Olimp tam dalej tętni życie. Bogowie świetnie się tam bawią, w miłej atmosferze i przy lejącej się strumieniem ambrozji. Chcesz poczuć się jak bóg? To możliwe. Zapraszamy do naszej Gildii OLIMP. Tu na prawdę można się zabawić jak i poczuć pomocną dłoń w razie kłopotów. Bogowie zapraszają

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar marek197004
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Kolonia
    Witam wszystkich.Jako jeden z założycieli gildii Olimp -Polecam jak najbardziej

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    czesc ..jestem od poczatku niemal jak trzeba to pomoga, pogadac mozna o wieczorki mijaja szybciej ciekawi ludzie przylacz sie do nas bedzie wesolo

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Witam, ja tez jestem tutaj od początku i goraco polecam wspolna zabawe, pomoc w wykonywaniu zadań i mila atmosferę

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Witam. Olimp to miłe miejsce Aż gra nabrała kolorów gdy przyłączyłam się do zabawy na Olimpie Zawsze miła atmosfera i wiele osób skorych do pomocy

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Witam.Jestem w Glidzie Olimp od niedawna, ale można liczyc na pomoc w wykonywaniu zadań,jest mila atmosfera,doradza pomogą.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Zapraszamy

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    rekrutacja wiosenna ruszyla

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.