Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz sztandary dla generała?

Głosujących
153. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    147 96.08%
  • NIE

    6 3.92%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Sztandar dla generała

  1. #1
    Osadnik Awatar Radieth
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Sztandar dla generała

    Myślę, że dobrym pomysłem byłoby dodanie do każdego generała na przygodzie sztandaru, który niósłby w czasie przenoszenia się pomiędzy strefami. Nie wiem jak Wy ale mnie to denerwuje czasem jak nie wiem gdzie jest gienek, chowa się za krzakami i go nie widać. Z tym sztandarem byłby widoczny cały czas. Dla różnych generałów można by zrobić różne sztandary.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ciekawy pomysł. Jak jest w trakcie marszu to rzeczywiście można go zgubić to jest minus kiedy próbujemy sobie opracować taktykę wykonywania bloków itd. Np. Samemu

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeszcze można by wyróżnić jakoś obozy specjalnych generałów (np. weterana) od zwykłych.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo dobre pomysły.
    Zazwyczaj nie klikam w gwiazdę i potem szukam generałów, tylko od razu na mapę w obozy. Gdyby się różnili wyglądem byłaby to super sprawa.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Wybór gienka z gwiazdy podczas przenoszenia powinien centrować na nim, a nie na miejscu przenoszenia lub być nieaktywnym.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    07.10.2012
    Posty
    117
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Niezły pomysł. Chowanie się generała w krzakach mnie bardzo irytuje.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.07.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja bym dodatkowo postulował dodać poziomy dla generała za każdy rozwalony obóz. Na zasadzie PD. W końcu fajnie by było po x przygodach mieć poczucie tego doświadczenia w walce.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Uważam ,że to super pomysł,aby dać generałowi sztandar.Wkurza mnie kiedy trzeba go szukać po krzakach i nie jestem wtedy pewna czy go
    wysłałam , czy gdzieś się nie zaplatał w chaszczach.Pomysł trafiony w 10 !!!!

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Już dawno zastanawiałem sie dlaczego gienek szołom i weteran nie sa inaczej oznaczeni , łatwo sie pomylic , ustawiajac kampanie do bloku, a jesli chodzi o drobiazgi to jeszcze za koniem powinno smigac pare ludków tzw wojsko (raz ze lepiej widac by bylo przemieszczanie sie) a dwa bo głupio to wyglada jak 250 czy tam 200 na jednym koniu - dobry koń

  10. #10
    Osadnik Awatar Radieth
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam pytanie do bywalców forum, czy BB kiedykolwiek wprowadziło jakiś pomysł z tego forum?

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.