Zamknięty wątek
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 106

Wątek: Jakie macie ceny Pisanek na swoich serwerach ;]

  1. #91
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    U nas na Złotej Górze wraz z kończącym się eventem cena nieco wzrosła nawet do 15-20 monet za szt

  2. #92
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na nowej ziemii sprzedaje po 30 monet, natomiast po 25 schodzą migusiem

  3. #93
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A właśnie że nie... Dziś pierwszy raz zauważyłem oferty sprzedaży symbolicznie, ale jednak niższe, niż 25 monet za pisankę (2499m za 100 jaj). Chyba większość pokupowała co chciała i zmierzamy do nadpodaży pisanek.

  4. #94
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Granit idzie w góre, u nas widać ewidentny ruch w dół przy wymianie za pisanki. Zleciało poniżej 20 granitu za pisanke. Owszem są tacy co wołają za pisanke 25 granitu, ale z dużo tego raczej nie sprzedają, o ile w ogóle. Takie samo coś było w evencie światecznym. Można było dostać dużo granitu za prezent, ale im bliżej było końca, a później tydzień sklepu jeszcze to było coraz taniej. Za monety to nie patrzyłem specjalnie, ale też widać niznaczny ruch w dół do 22 monet nawet...Jest kilku krzykaczy na handlowym, ale jednak większość widzi co im schodzi i za ile. Jak wystawi jeden z drugim, że za pisanke chce 25 granitu i się pokisi z tym dwa dni to następną ofke daje niższą...Tak przynajmniej widze z obserwacji kantoru, może widze źle, nie upieram się...

  5. #95
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na Boże Narodzenie, ceny poszły ostro w dół bo BB każdemu zafundowało po 200 prezentów, czyli praktycznie tyle ile można było uzbierać przez cały event z zadan!
    A że druga transza była jakoś na kilka dni przez zakończeniem eventu to ceny były 2x niższe niż wcześniej.
    Teraz czy BB coś zafunduje na Wielkanoc, nie wiadomo, każdy ma pewnie nadzieje że coś skapnie, ale to sie okaże.

  6. #96
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Już kolejna granica złamana: jaja spadają na 24


  7. #97
    Osadnik Awatar Dwardssad
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Szkoda że nie jestem na innym świecie, na serwerze; tu na Koloni; ceny w góre, np. teraz za 100 pisanek 2015-2200 monet, za 2 pisanki ktoś żąda 54 monety! Ofert z pisankami jest na 20 zakładek, pewnie jutro to sie zmieni ale podejżewam ze, tak samo, beda wysokie ceny.
    C.E.N.Z.U.R.A !

  8. #98
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Napiszę tak: Nie macie co płakać, że ceny są jakie są, bo te generuje rynek. Skoro jest deficyt, bo z samych zadań można wyłapać niewiele, to nic dziwnego, że sytuacja tak się przedstawia. Prawda jest taka, że takie eventy należą do "rekinów" a nie do "płotek". Pamiętam jak zaczynałem grę tuż przed eventem z piłkami... Niestety byłem "płotką" i nie uzbierałem na opactwo i inne gadżety, ale nie narzekałem, bo wiedziałem, że taka jest kolej rzeczy, a mój czas jeszcze nadejdzie Dziś cena pisanek jest mi na rękę, bo do tej pory sprzedałem ich już ponad 3k za łaczną sumę powyżej 70k granitu, co umożliwia mi szybki rozwój, przy ograniczeniu trafiania granitu z dropa przez BB. A to jeszcze nie koniec Tak samo jak nikt się nie zainteresował pomocą dla mnie, kiedy byłem ubogi, tak samo mi wisi, czy kowalski uzbiera na wetka czy nie ( nie dotyczy członków gildii i bliskich znajomych). Obecne ceny pisanek 20-22m granitu trochę mniej. Pozdrawiam!

  9. #99
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    U nas na Złotej Górze ceny się ciągle wahają. Teraz niby 20 monet za szt. chociaż trafiają się hurtowi ^^
    PS. Jestem ciekaw bo u nas na Złotej Górze koleś wystawił arktyczną kopalnie żelaza, która kosztuje w kanotrze 23k monet i jetem ciekaw czy ona wraca do gwiazdy. Nie wie może ktoś tego z doświadczenia?

  10. #100
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Fredek_z_F-K Zobacz posta
    Już kolejna granica złamana: jaja spadają na 24

    No nie koniecznie może po prostu szybko potrzebował monet i nie chciał czekać. Ale wasze ceny w porównaniu z naszymi są ogromne.

Zamknięty wątek
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.