Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: Mała liczba pisanek

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra

    Mała liczba pisanek

    Witam,

    Czy nie sądzicie, że liczba pisanek które można zdobyć podczas tego wydarzenia przypadająca na jednego gracza jest zbyt mała ?

    4* 150= daje 600 pisanek
    Jeśli doliczymy pisanki z odkrywców np. 3 (przyjąłem taką średnia) to będzie : (8 pisanek na dzień z 3 odkrywców) razy (21 dni wydarzenia) = 168

    Razem 768
    jeśli przez cały czas wydarzenia będziemy wysyłać odkrywców na poszukiwania zaraz jak wrócą z poprzednich.

    Wydaje mi się że liczba możliwych pisanek do zdobycia (bez tych pisanek z odkrywców, bo przecież są tacy co mają mniej np 2) powinna być większa.

  2. #2
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zdecydowanie za duzo mozna zdobyc
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    118
    Serwer
    Nowy Świat
    Nikt nie mowil ze bedzie łatwo :

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    za 700 pisanek jesteś w stanie kupić sporo rzeczy, odkrywce, rezydencje....jakby z marszu dla każdego dali na weterana byłoby to zbyt dużym ułatwieniem

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jesli z zadan będzie 600 pisanek to ok, ale jak wyjdzie po 450 myślę ze będzie znacznie gorzej =/

  6. #6
    Osadnik Awatar Saxza
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Złota Góra
    Już dziś zdobyłem weterana, więc nie wiem z czym problem :P Zamiast płakać bierzcie sie do roboty :P

  7. #7
    Osadnik Awatar Hersmen
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Złota Góra
    Ja myślę, że taka liczba pisanek w zupełności wystarczy. I tak jest już dużo a gdyby było więcej większość miała by weterana, a i wiadomo, że większy lvl dokupi sobie jeszcze na odkrywce, młyn wodny itp. więc byłoby za łatwo. Ja osobiście sprzedaje pisanki

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.12.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jest dobrze. Jeśli ktoś zbiera na weterana, to resztę pisanek musi zdobyć na handlu, a to już wymaga u człowieka jakiegoś działania, pomyślunku, żeby się spocił, aby uzyskać pisanki. Nie jest lekko i tak powinno być

  9. #9
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Albo inna opcja bez pocenia się wydać kasę na kleje, lub z poceniem wyzbyć się surek/monet na pisanki. Dobre to jest, lecz zdecydowanie łatwiej mamy my gracze z wyższym lvlem bo ci na niskich to raczej wątpię by zdołali zdobyć wetka z własnych sił

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Saxza Zobacz posta
    Już dziś zdobyłem weterana, więc nie wiem z czym problem :P Zamiast płakać bierzcie sie do roboty :P
    Ja też zdobyłem już weterana i 5x pływający dom.
    Popieram twoje zdanie ze nie powinno być łatwo i dopowiem jeszcze że w grze jest więcej pazernych osób niewykazujących się umiejętnościami niż naprawdę dobrych graczy, którzy są w stanie obsypywać darowiznami graczy i robić konkursy w przeciwieństwie do BB. :P

Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.