Zamknięty wątek
Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 123

Wątek: Event Wielkanocny nie dla początkujących graczy

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia

  2. #82
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jolauplay Zobacz posta
    SebaD1979 w porządku. Ja mogę się zgodzić, że z poprzedniego eventu mogą kupić. Tylko niech wprowadzą ogólną zasadę, ile dają możliwości zdobycia jakichś przedmiotów dla każdego gracza od chwili rozpoczęcia gry. Tak przecież, kto gra dłużej zyskuje więcej. Ale też każdy kto gra tyle samo czasu, niezaleznie kiedy zaczął powinien miec prawo do tego samego.
    Jeśli jednak co roku będą zmieniać zdanie, w typie "w tym roku wam damy"... a "w tym roku wam nie damy" To dla gracza rozpoczynającego grę chociażby dziś, jeżeli w następnym roku drugi raz nie pozwolą mieć weterana za pisanki będzie niesprawiedliwe, nie sądzisz? Chyba sie powtarzam już, więc kończę temat. Pozdrawiam
    Ok, widzę że koleżanka jest wróżką i wie co będzie w evencie za rok Spokojnie, jak rzeczywiście tak będzie, to sobie wtedy ponarzekamy. Na razie moim zdaniem wszystko jest w porządku. Na przyszły rok może okazać się, że weterana nie będzie, tylko coś zupełnie innego.

  3. #83
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeszcze się nie zdarzyło, żeby oferta eventu była okrojona, zawsze oprócz przedmiotów, które były wcześniej, są dokładane nowe. Dlatego za rok też będzie weteran do wzięcia za pisanki. Jedyną modyfikacją jest to, że weteran jest dostępny po 1 sztuce dla WSZYSTKICH, a nie jak było zapowiadane wcześniej, tylko dla tych, którzy rok temu go nie kupili. I śmiem też twierdzić, że ten trend utrzyma się też w latach kolejnych i co roku będzie można kupić kolejnego weterana.

    Tylko czemu wszyscy się w tym wątku żrą o jakieś domysły co będzie a co nie będzie za rok skoro nie wiemy nawet czy TSO w ogóle dotrwa do kolejnej Wielkanocy

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Jolauplay Zobacz posta
    Nie analizujesz całości Drogi Moderatorze i stąd Twój błąd myślenia.. W poprzednim roku, jak mówisz, było 3 miesiące od startu serwera, więc byli to gracze trzymiesięczni. Zauważ, że gracze trzymiesięczni nie mieli konkurencji, bo byli w miarę sobie równi (o tym pisałam). W tym dzisiejszym przypadku konkurencja wręcz teoretycznie i matematycznie nie jest możliwa do pokonania dla graczy o niższych poziomach. Bo ja i wielu innych o jeszcze niższym poziomie mamy KONKURENCJE nie do pokonania i rzecz nie leży w wysiłku. Policz ile jest na "rynku" Settlers pisanek, i przemnóż je przez liczbę graczy z wyższych poziomów, którzy bez klejnotów , za free zakupią weterana ?

    A co zrobicie za rok ?? Będziecie robić wyjątki co roku ?? Nawet jeśli, czy wiesz, że co roku, ci z niższych poziomów zawsze będą na straconej pozycji ?
    Nie piszę tego posta tylko ze względu na siebie, lecz widzę problem zupełnie początkujących graczy. Oni nie mają czego tu szukać. Zadania dostosowujecie do poziomu, jakaś w tym myśl chyba leży. Dlaczego nie robicie tego z kosztem darmowych przedmiotów eventowych ?
    Nie udzielam się ale kolega ma rację.I nietylko o zadania tu chodzi,że nie są dostosowne do gracza (poziomu) ale i wiele innych rzeczy.

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja tam nie narzekam bo mi zostało z 500 pisanek z tamtego roku bo wtedy zaczynałem grę i stwierdziłem, że będę trzymał pisanki i w tym roku sobie kupie weterana :-)

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zeby nie było sam mam wterena i zaraz kupie 2giego. Nowi gracze po części mają racje. Wy chyba tego nie łapiecie im nie chodzi, że za darmo tylko gracz 30-40 lvl, nie jest wstanie dać wiecej niż ja czy ludzie na moim lvlu, wiec jeżeli bd mało pisanek my damy wyższa cene i je wykupimy, zeby prawdziwej kasy nie wydawac na weterna czy inne badziewia, a oni nic nie moga z tym zrobic. Bd mało jaj to na upratego damy po 30 monet per sztuka, oni nie maja szans dac tyle. Z drugiej strony nie ma mozliwości wyrownania tego bo byscie musieli miec wszystko tansze, wiec bonusy i budnki bysmy kupowali od was za grosze dla nas, a wy byscie w ten sposob zbierali np na weterana. Wiec niestety taka kolej rzeczy majac 50 lvl masz wszystkie budynki dostepne i inne bonusy a majac 30 musisz sie zadowolic tym co przystalo na ten lvl, a nie porownywac sie z 50

  7. #87
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez SpikeZor111 Zobacz posta
    Zeby nie było sam mam wterena i zaraz kupie 2giego. Nowi gracze po części mają racje. Wy chyba tego nie łapiecie im nie chodzi, że za darmo tylko gracz 30-40 lvl, nie jest wstanie dać wiecej niż ja czy ludzie na moim lvlu, wiec jeżeli bd mało pisanek my damy wyższa cene i je wykupimy, zeby prawdziwej kasy nie wydawac na weterna czy inne badziewia, a oni nic nie moga z tym zrobic. Bd mało jaj to na upratego damy po 30 monet per sztuka, oni nie maja szans dac tyle. Z drugiej strony nie ma mozliwości wyrownania tego bo byscie musieli miec wszystko tansze, wiec bonusy i budnki bysmy kupowali od was za grosze dla nas, a wy byscie w ten sposob zbierali np na weterana. Wiec niestety taka kolej rzeczy majac 50 lvl masz wszystkie budynki dostepne i inne bonusy a majac 30 musisz sie zadowolic tym co przystalo na ten lvl, a nie porownywac sie z 50
    Masz rację. jednak jest i druga strona medalu. Nowy gracz, który daruje sobie zbieranie/kupowanie pisanek może nieźle zarobić na tym evencie. Jajka schodzą za monety pięknie, a jak wiadomo ten surowiec jest najbardziej potrzebny nowym.
    Monety zdobyte za pisanki na handlu pozwolą "młodym" nieźle rozbudowac swoją osadę i miec lepszy start do kolejnego eventu. Nie ma co biadolić, że się nie da. Da się wszystko, tylko trzeba pomyśleć , a nie chciec wszystko od razu.

  8. #88
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I zasadnicze pytanko, czy gracz nisko levelowy koniecznie potrzebuje miec w posiadaniu te: 1350 pisanek, czy konieczny mu jest 'wjeteran' do np 'Na końskim grzbiecie' przygody? Oczywiscie że by się przydał i każdy by go chciał mieć ... ale na swoim poziomie mozna spokojnie uzbierac 400 pisanek na super odkrywce i jeszcze starczy na handel na targu za monety, za które sie zakupi 2 zwyklych generalow. Czy mam racje?

    I tak jak @icaras napisal: "Da się wszystko, tylko trzeba pomyśleć , a nie chciec wszystko od razu."

  9. #89
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pisanki na Nowej Ziemi dobijają do 30 monet za sztukę, 400-500 pisanek uzbieranych na evencie daje jakieś 12-15k monet... Chciałbym tyle dostać na niskim lvl. To pozwoli na spokojne rozbudowywanie osady, zakup potrzebnego sprzętu dla wojska i masę innych rzeczy. Nie ma co marudzić, każdy wyjdzie na swoim z tego eventu.

  10. #90
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W4tchdog zgadzam się. Sam zaczynałem przed poprzednim eventem. nie udało mi się uzbierać na weterana (chyba nawet nie próbowałem), ale jajka pozwoliły mi kupić odkrywce i jeszcze trochę surowców uhandlowałem. Teraz za jajka z zadań można kupić więcej niż rok temu. Wystarczy na odkrywce i domki. Jak ktoś chce weterana to musi się wysilić ( tutaj jest ta różnica, że obecni nowi gracze muszą się wysilić o wiele bardziej). Z drugiej strony weteran to swego rodzaju settlersowy grall. Jednak nie można mieć wszystkiego. Ja rok czekałem na weterana i jakoś nie płakałem. Da się przeżyć bez niego. Tak całkiem obiektywnie rzecz ujmując, to nowi gracze więcej korzyści mieliby ze sprzedaży tych 1350 jaj niż z kupna tego weterana.

Zamknięty wątek
Strona 9 z 13 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.