Zamknięty wątek
Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 123

Wątek: Event Wielkanocny nie dla początkujących graczy

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Złota Góra

    Event Wielkanocny nie dla początkujących graczy

    Niestety zmiana reguł w trakcie gry, przyznanie możliwości zakupu generała-weterana przez graczy którzy już w tamtym roku kupili go - zamyka drogę do zakupu tegoż weterana graczom początkującym i na średnim poziomie. Definitywnie. I wprowadza chaos w regułach gry na przyszłość.

    Jeżeli bowiem nawet z zadań zdobędą od 450 do 600 pisanek to nie będą w stanie dokupić na rynku brakujących pisanek, ze względu na przepaść dzielącą graczy z wysokiego poziomu, którzy dostali prezent dodatkowego generała i choćby ze względu na powierzchnię magazynowa mogą oni proponować za 10 pisanek 10.000 kanapek, kiedy my za te same 10 pisanek możemy oferować 1000...

    Gra powinna być czysta. Co Panowie od Settlers zrobią za rok? Czy nam też przyznają dodatkowego generała i zamkną się na przyszłych nowych graczy? Czy my będziemy go pozbawieni i starsi gracze będą w lepszej pozycji, z uwagi na ten event 2013?

    Wyjściem byłyby różne ceny przedmiotów eventu w zależnosci od poziomu. Tyle, że o tym należało pomyśleć wcześniej.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    190
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakoś muszą zarabiać, jak by było inaczej to by nikt nie kupił klejnocików

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Złota Góra
    Własnie o to chodzi, że gracze z wyższym poziomem dostają możliwość zdobycia weterana za free,a początkujący są tego pozbawiani. W tym jest niesprawiedliwość i nierówne zasady gry.

  4. #4
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jolauplay: w poprzednim roku gracze byli w gorszej sytuacji, po ok 3 miesiącach od startu serwera był event a jednak udało się graczom zakupić wtedy weterana. (nie było wtedy pisanek z poprzedniego roku) Więc jeśli grasz 2x tyle ile co oni od startu serwera do eventu to bez problemu powinnaś zdobyć Weterana.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przepraszam, jak to pozbawieni? Jeżeli trzeba było o czymś pomyśleć, to o tym żeby zacząć zbierać surowce na event odpowiednio wcześnie. Ja zacząłem miesiąc temu i przez ten czas udało się trochę zapasów zrobić. Ale nie, wszystko by się chciało za darmochę dostać, bez żadnego wysiłku najlepiej. Poza tym event potrwa chyba 3 tygodnie, więc jest jeszcze czas żeby zaoszczędzić i potem kupić brakujące pisanki.

    Edyta: Jolauplay, właśnie dzięki postowi Moda_zakręconego zauważyłem że grasz nawet dłużej niż ja, więc taka początkująca nie jesteś.
    Ostatnio edytowane przez SebaD1979 ; 14.03.2013 o 16:46 Powód: bo tak

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Odziwo musze sie zgodzic z Mod Zakrecony, w zeszłym roku bylo owiele ciezej, a mimo ze gralem wtedy od 1,5 miesiaca weterana i odkrywce kupiłem

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zbierać nie gadać, kto się przyłoży, pohandluje, wyczeka na dobre ceny, to i pisanki i zająca bobki dostanie.

  8. #8
    mktiger
    ja w zeszym roku zaczalem grac akurat tuz przed eventem , no i co?? kupilem sobie odkrywce i geologa, jakoś nie żaluje,

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Złota Góra
    Nie analizujesz całości Drogi Moderatorze i stąd Twój błąd myślenia.. W poprzednim roku, jak mówisz, było 3 miesiące od startu serwera, więc byli to gracze trzymiesięczni. Zauważ, że gracze trzymiesięczni nie mieli konkurencji, bo byli w miarę sobie równi (o tym pisałam). W tym dzisiejszym przypadku konkurencja wręcz teoretycznie i matematycznie nie jest możliwa do pokonania dla graczy o niższych poziomach. Bo ja i wielu innych o jeszcze niższym poziomie mamy KONKURENCJE nie do pokonania i rzecz nie leży w wysiłku. Policz ile jest na "rynku" Settlers pisanek, i przemnóż je przez liczbę graczy z wyższych poziomów, którzy bez klejnotów , za free zakupią weterana ?

    A co zrobicie za rok ?? Będziecie robić wyjątki co roku ?? Nawet jeśli, czy wiesz, że co roku, ci z niższych poziomów zawsze będą na straconej pozycji ?
    Nie piszę tego posta tylko ze względu na siebie, lecz widzę problem zupełnie początkujących graczy. Oni nie mają czego tu szukać. Zadania dostosowujecie do poziomu, jakaś w tym myśl chyba leży. Dlaczego nie robicie tego z kosztem darmowych przedmiotów eventowych ?

  10. #10
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jolauplay robisz problem z niczego. Wykonując wszystkie zadania jesteś w stanie uzbierać 600 pisanek, do tego dołóż te uzbierane przez odkrywców. Razem bez większego wysiłku nazbierasz 700 może 800 pisanek. Zabraknie Ci około 500. Pisanki będą kosztować w granicach 10 monet za sztukę. Jeśli nie jesteś w stanie nazbierać tylu monet żeby kupić to ja nie wiem czego Ty byś chciała. Pewnie dostać za darmo i jeszcze potem jęczeć, że tylko tyle. Są oferty na handlu i będą do końca eventu. Wystarczy mieć monety, poziom gracza nie gra roli. O tym, że będzie event było wiadomo od bardzo dawna. Ale po co zbierać i się przygotowywać jak można narzekać i pisać głupoty...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.