Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 81

Wątek: nie mozna anulowac zadania gildii

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Od nas dzisiaj poszedł e-mail do supportu, ale nie sądzę żeby szybko tą sprawą się zajeli Dostajemy ciągle zadania z wyspą piratów, której grubasy nie przynoszą lub jest za tak niewiarygodne ceny, że nie wszystkich stać na jej zakup. Co 2-3 dzień w gildyjnym wyspa do zrobienia. Pogratulować znowu muszę pomysłodawcy zadań za jego wybitną twórczość w ich tworzeniu :PP

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez str3ight Zobacz posta
    WItam

    chce anulowac obecne zadanie gildii jako zalozyciel. klikam X jak zawsze, u mnie znika, u pozostalych nie. zrobie relog i gildyjne powraca. wczesniej tak nie bylo. jakies sugestie ?
    Mam tak samo :/ zalogowalem sie w niedziele patrze ze zadanie z Piratami wiec chce je anulowac a tu lipa bo waca po relogu Napisalem Ticketta ale nikt nie odpowiedzial ( tylko automat ) dzis znowu pojawilo sie nowe zadanie z wyspa piratow i tez nie moge go anulowac :/

    Serw. Dolina.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar JackInTheBox
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ano... to jest konkretna kpina - tym bardziej, że wygląda to na problem faktycznie globalny.
    Była do zrobienia wyspa - próba anulowania nie dała efektów. W oczekujących też wyspa - też nic.
    Minął dzionek, miałem nadzieję, że o 3.00 oczekujące się zmieni, ale nic z tego.
    Co ciekawe - tego samego dnia trzy osoby z trzech różnych gildii pytały mnie czy nie mam im odstąpić w/w przygody. O co kurde chodzi? Wszyscy naraz mają do zrobienia piratów?
    Oczywiście nie trzeba wspominać, że ceny za piratów poszły w kosmos, a nie każdy ma 150 mapek do wydania na ten cel.
    Ostatnio edytowane przez JackInTheBox ; 22.03.2013 o 10:49
    (•_•)

    ( •_•)>⌐■-■

    (⌐■_■)

  4. #14
    Osadnik Awatar Noem08
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U nas również problem wystąpił, nawet jeśli chcielibyśmy tą przygodę zrobić to nie ma jej na handlu w takiej ilości sztuk tak właśnie można doprowadzić gildie do rozpadu !

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    U mnie w gildii to samo anuluje zadanie a ono po relogu wraca jak bumerang.
    Ci co byli wcześniej w gildii je widzą ale później przyjęci nie widzą żadnego zadania gildii.

    A support nie odpisuje.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar Achazu
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    268
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Niilan Zobacz posta
    U mnie w gildii to samo anuluje zadanie a ono po relogu wraca jak bumerang.
    Ci co byli wcześniej w gildii je widzą ale później przyjęci nie widzą żadnego zadania gildii.

    A support nie odpisuje.
    Dokladnie ja czekam od zeszlej niedzieli Ticket#PL-2013031711000847

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    14.07.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W naszej Gildii również problem z "Wyspą Piratów"...usuwam, ale po relogu oczywiście zadanko wraca

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    144
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U nas to samo, lider nie może odrzucać zadań gildii. Ale jak widać BB ma ważniejsze "Żeczy na głowie", na przykład jakie ciasta piec na rodzinne święta.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    na Czarcim Gaju też ten sam problem, pomimo kasacji zadania zadanie wraca spowrotem.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    144
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakiś admin raczy sie wypowiedzieć kiedy naprawicie błąd z anulowaniem zadań gildii?
    Ceny za "Wyspę piratów" są z kosmosu, do tego co drugie zadanie gildii to Wyspa. Jeśli świadomie wyłączyliście tę funkcję to gratuluje inteligencji - utrudniliście zabawę w gildiach do granic zdrowego rozsądku.

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.