Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: brak możliwości włączenia misji "sabotaż"

  1. #1
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia

    brak możliwości włączenia misji "sabotaż"

    Wszedłem dzisiaj na gierkę, patrze jest zadanie wykonać misję sabotaż.
    Zakupiłem sabotaż za 1 rybkę i w gwieździe mam teraz 2 sztuki.
    Niestety nie mogę żadnej rozpocząć "osiągnąłeś limit jednoczesnych przygód"

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A nie jesteś przypadkiem w trakcie innej przygody?

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    misio to jest przygoda a przygodę możesz mieć tylko 1 własną i 1 z zaproszenia.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    już problem rozwiązany, byczek blokował

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a ja wczesniej zrobilem zadania za rybke i teraz nie mam zadania sabotaż skad można je jeszcze dostac.

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie ma takiej możliwości, skoro zapasowe wykorzystałeś od razu to teraz cierpisz

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    każdąprzygodę potrzebna do zadań dostajesz od gry. drugą mozesz kupić za rybkę. o trzecią i kolejne proś support. ich odpowiedzi nie znam

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    nie ma takiej możliwości, skoro zapasowe wykorzystałeś od razu to teraz cierpisz
    Śmieszne zasady skąd mam wiedzieć która przygoda będzie do zadnia a którą można zrobić od razu.Skoro przygoda jest do zadania a dostałem ja wcześniej niż zadanie to nie powinno być możliwości jej wykonania przed dostaniem zadania. Albo niech będzie możliwość jej kupowania.Chyba dobrze rozumuję.I niech nikt nie pisze, że były do kupienia bo wiem.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez czarna_cobra Zobacz posta
    Śmieszne zasady skąd mam wiedzieć która przygoda będzie do zadnia a którą można zrobić od razu.Skoro przygoda jest do zadania a dostałem ja wcześniej niż zadanie to nie powinno być możliwości jej wykonania przed dostaniem zadania. Albo niech będzie możliwość jej kupowania.Chyba dobrze rozumuję.I niech nikt nie pisze, że były do kupienia bo wiem.
    A po co ją robic jak za wykonaie przygody nie masz nagród??
    Przygody są powiązane z zadaniami i dopiero w momencie posiadania zadania wykonaj przygode jakąś tam dostajesz 10 jaj.
    Więc ez sensu jest je robic wczesniej, no chyba ze sie lubisz bawic w szukanie i nic z tego nie manie

  10. #10
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez czarna_cobra Zobacz posta
    Śmieszne zasady skąd mam wiedzieć która przygoda będzie do zadnia a którą można zrobić od razu.
    Zasada jest prosta. WSZYSTKIE przygody pisankowe są do zadań, a te od Kupca za rybkę są zapasowe.

    Zrozumiałbym jeszcze, gdyby każdy z tych, którzy wykupili wszystkie przygody pisankowe i już je przeklikali nic z tego nie mając robili je samodzielnie, bez pomocy jakichś mapek, poradników itp, tak dla zabawy i poćwiczenia spostrzegawczości. Ale znając życie każdy zobaczył cenę mapki (1 ryba), znalazł poradnik z zaznaczonymi pisankami i dawaj, w 15 minut obskoczył wszystkie licząc, że za każdą dostanie po 10 pisanek. A potem pytania na forum i na Pomocy w grze dlaczego nie mam żadnych pisanek choć zrobione wszystkie przygody. Czytanie ze zrozumieniem u niektórych boli jak nie przymierzając wydalanie kamieni nerkowych.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.