Prosze o pomoc. Z gory pisze iz to konto jest testowe i moze byc usuniete po rozwiazaniu mojego problemu. Musialem je zalozyc aby stworzyc tu na tym forum nowy temat, bo z poziomu "gosc" moge tylko przegladac wątki. Swoja drogą pragne zauwazyc iz osoba ktora posiada konto ale nie posiada konta uplay, nie moze wejsc na forum aby zglosic blad. Niepotrzebne zakladanie kolejnego konta.

Ok do rzeczy: Gralem jakis czas temu w settlers online i postanowilem wrocic do zabawy. Na poczatek odzyskalem haslo, bez mniejszych problemow. gdy wpisalem e-mail i haslo oraz kliknalem zaloguj, pojawilo sie okno logowania oraz tworzenia konta Uplay link. Zaznaczam iz nie moge tego okna pominac (typowe narzucenie woli uzytkownikowi), musze stworzyc konto Uplay aby wejsc do gry, na forum, itd. Wymagane pola do wypelnienia to:

- Haslo (potrzebne haslo)
- potwierdzenie hasla (podaj adres e-mail) o tym za chwile...
- nazwa Uplay (wymagany login)
- data urodzenia

Z dwoma ostatnimi punktami nie mam zadnego problem, natomiast dwa pierwsze to czysta magia. Rozumiem iz mam stworzyc wlasne haslo, jednak nie wiem czy mam je potwierdzic czy wpisac email kolegi link. Wyprobowalem oba sposoby, zaden nie zadzialal. Gdy podaje e-mail kolegi nic sie nie dzieje, gdy potwierdzam wymyslone przez siebie haslo pojawia sie komunikat link. Zla nazwa uzytkownika jak mniemam to moj adres e-mail z pierwszej pozycji ktory byl automatycznie wpisany w pole.

Pogubilem sie w tym strasznie, prosze o pomoc w uporaniu sie z tym problemem.

pozdrawiam.