Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: brak możliwości włączenia misji "sabotaż"

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kolego napewno masz rację, że wielu zrobiło je w 15 min. ale wracajac do tematu jeżeli ktoś hra bez poradników i jakiś tam mapek to nie wie czy przygoda jest do zadania czy nie.A jezeli kliknę w zadanie i widzed tam tyle informacji czyli co trzeba zrobic jaki jest poziom trudnośc i tp. to czy tak drudno w tym gąszczu informacji dodac jeszcze jedną typu "PRZYGODA JEST POWIĄZANA Z ZADANIEM, UKĄCZENIE JEJ TERAZ UNIEMOŻLIWI WYKONANIA ZADANIA'' lub coś na wzór tego. Dało sie napisac, że anulowana przygode się traci.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    25.01.2013
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    "Z tą przygodą nie wiążą się żadne nagrody" - Dla mnie to wystarczający powód do tego, by spytać na czacie/forum jeżeli się nie jest pewnym o co chodzi.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Własnie najlepiej zapytac lub skorzystac z poradnika lub solucji (która wogóle mnie zaskoczyła i to na forum bo spotkałem sie z takimi praktykami ale trzeba było szukac w necie a tu wszystko na miejscu) zamykam temat bo to i tak nie zmienia mojej sytuacji zeby ukończyc zadanie a wogóle ciekawe czy jest sens grac jak nie trzeba grac wystarczy czytac poradnik lub solucje i robic wszystko krok po kroku tak jak tam jest opisane.
    Wszystkim dziekuję za zainteresowanie sie moim problemem nie do rozwiązania. I życzę miłej gry.

  4. #14
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez czarna_cobra Zobacz posta
    ...czy tak drudno w tym gąszczu informacji dodac jeszcze jedną typu "PRZYGODA JEST POWIĄZANA Z ZADANIEM, UKĄCZENIE JEJ TERAZ UNIEMOŻLIWI WYKONANIA ZADANIA'' lub coś na wzór tego. Dało sie napisac, że anulowana przygode się traci.
    Jakbyś przeczytała dokładnie opis przygody ZE ZROZUMIENIEM, to tam jest wyraźnie napisane: "Z tą przygodą nie wiążą się żadne nagrody".

    Pierwszy łańcuch zadań ukczyłem w pół godziny BEZ pomocy jakichkolwiek mapek czy poradników, tak że wszystko da się wyczytać bo informacji jest wystarczająco. A jak ktoś gra bez poradników to nie przeklika wszystkich przygód pisankowych w 15 minut.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    "Z tą przygodą nie wiążą się żadne nagrody" Właśnie to tak zrozumiałem żadna nagroda i nie wiąże się z żadnym zadanie.Czyli taki mały prezent dla graczy aby poklikć w między czasie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.