Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Zwieksz zapas pisanek o 800 szt aby otrzymac pierwsze 100 sztuk

  1. #1
    Osadnik Awatar Agata13
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zwieksz zapas pisanek o 800 szt aby otrzymac pierwsze 100 sztuk

    BB_XAAR : Zwiększ zapas pisanek o 800 szt aby otrzymać pierwsze 100 sztuk - kogoś chyba zwariował.

    CO TO MA BYĆ ? Event za klejnoty? Bo jak inaczej to przejść ????

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Teraz chyba wiadomo po co Gildia: każdy zbierze ilieś pisanek i trzeba to pozbierać razem, poprzekazywać każdemu po kolei i tyle, albo z poprzedniego roku jak ktoś ma zapasy.

  3. #3
    Osadnik Awatar Agata13
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    o ile w gildii aż tyle będzie bo nie wszystkie gildie są wielo osobowe i bogate a zbieranie 800 jaj po 10-20 jaj od osoby to trochę idiotyczne klikanie i zadanie (pierwsze)

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Nie taki diabeł straszny mi pomogła gildia ale jakbym jej nie miał albo gildia by była taka a nie inna....przegrany już na starcie

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    750
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Stare serwery jak np Nowa Ziemia miały event rok temu, chociaż rok temu nie grałem to przed eventem kupiłem ponad 1k pisanek a potem wydałem na silosy, zostało mi jakieś 200, ale są gracze co maja takie zapasy

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    Wpisze się tu żeby nie zaśmiecać. Uważam, że zadanie znajdź 50 pisanek w trakcie bardzo długich poszukiwań to porażka na maksa. Z moimi 4 odkrywcami to 4 dni. Po prostu nie można się nudzić podczas takiego ewentu. Szkoda gadać.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zadanie z 800 pisankami nie jest wcale takie złe. Jest na nie 5 dni, bo kolejny łańcuch dopiero wtedy się pojawi. Pisanek nie trzeba za klejnoty kupować, można pożyczyć od znajomych czy kupić na handlu.

    KRUCAFUKS całe szczęście że na bardzo długich, w jednym miejscu pisano o krótkich, tu przynajmniej masz pewność że za każdym razem te 5 jaj dostaniesz.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co to jest 800 pisanek :P w te 5 dni się wyrobicie



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Ja podzielam opinie osób, które twierdzą, że zadanie ze zdobyciem 800 pisanek to najgłupsza rzecz jaka się przytrafiła w tej grze, a nie gram tu od dzisiaj tylko od ponad roku. Rozumiem jakby to było w połowie eventu a nie 1 dnia.
    Także opinie, że można kupić je poprzez Handel tylko kto to pisał chyba nigdy tam nie był. 10 pisanek osiągają taką kwotę, że głowa boli. Nie należę do żadnej gildii, nie miałem zapasu pisanek z poprzedniego eventu, znajomi także nie mają takiej ilośći.
    Na obecną chwilę event wielkanocny uważam za zamknięty, chyba, że ktoś wypożyczy mi te 800 pisanek bym mógl zaliczyć to chore zadanie

  10. #10
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po zaliczeniu tego zadania i tak kolejny ciąg zadań dostaniesz dopiero za 5 dni więc ze spokojem możesz pracować nad zgromadzeniem 800 sztuk, nie musisz koniecznie wykonać tego zadania w ciągu pierwszego dnia, pewnie jak za 2-3 dni popytasz kilku znajomych to w sumie uda się uzbierać te 800 jaj. Ciesz się że nie dostałeś pakietu z zadaniami gdzie trzeba uzbierać 50 jaj na poszukiwaniach odkrywców, wtedy to pewnie dopiero byś płakał że takie straszne zadanie dostałeś. Akurat mam to zadanie, już kupiłam 400 pisanek, ceny są w dolnej części tego co się spodziewałam (przeliczając na wartość klejnotów to jedno jajo jest warte 15-17 jaj), znajomi z gildii już zadeklarowali pomoc, więc ja się nie martwię, zadanie ze spokojem zaliczę, pewnie jeszcze dzisiaj.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.