Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Gry drużynowe - ranking

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia

    Gry drużynowe - ranking

    Potrzebuję platformy do rankingów w zabawie - gry drużynowe w gildii i między gildiami. Myślę, że to jest dobre miejsce. Jeżeli nie, to proszę mnie nie banować, ani nie zamykać tematu, a przenieść do OFF-TOPIC (bo poza tym działem, to już tylko tam się nadaje ten wątek). Jeżeli tak, to dziękuję, za użyczenie mi nieco miejsca tutaj.



    Gry drużynowe - ZASADY
    1. Lider gildii zbiera chętnych do gry drużynowej.
    2. Wg danych (ilu chętnych pisze się na grę drużynową) zbiera przygody (może sam, lub z pomocą urzędników, lub kolektywnie w gildii) określone przez Pomysłodawcę zabawy.
    3. Terminy gier drużynowych oraz przygody określa Pomysłodawca w w tym wątku.
    4. Pomysłodawcą jestem ja (znaczy Nimphaea).
    5. Lider gildii dzieli chętnych na drużyny proporcjonalnie do ilości, jaką wymaga przygoda.
    6. Drużynami dowodzą lider i urzędnicy. Jeśli jest za mało urzędników na ilość chętnych, to zaleca się powołanie na czas zabawy tymczasowo dodatkowych urzędników.
    7. Zadaniem każdej drużyny jest przejście określonej przygody w czasie określonym w przygodzie.
    8. Każda drużyna MUSI rozpocząć przygodę w terminie podanym przez Pomysłodawcę.
    9. Tytuł NAJLEPSZEJ DRUŻYNY i jednocześnie zwycięzcy gry otrzymuje ta drużyna, która uzyska najmniejsze straty w rankingu.
    10. Dowódcy (czyli lider i urzędnicy) drużyn zobowiązani są po przejściu przygody umieszczenie danych, ile strat poniosły ich drużyny.
    Imperatywem kategorycznym jest wzajemne zaufanie i to, że podane dane, ile strat jakie drużyny poniosły w danej przygodzie, nie są sfałszowane.

    W tym wątku nie można składać propozycji przygód i terminów. Takie propozycje proszę składać PW w grze do Pomysłodawcy zabawy. Propozycje przyjmuję do chwili ogłoszenia terminu i przygody w tym wątku. Zachęcam do składania propozycji, bo to pozwoli na optymalizację terminów rozpoczęcia zabawy oraz przygody, by stosowna większość chętnych udziału w zabawie była optymalnie zadowolona.
    Propozycje nie są wiążące dla Pomysłodawcy, ale Pomysłodawca (znaczy się ja) będzie brał je pod uwagę z powodów j.w.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Najbliższa gra drużynowa: 15 marca 2013 roku, godz. 21 START.
    Przygoda: Wiktor Podstępny
    Czas trwania: 8 dni
    Uczestnicy (gildie):
    - WrB

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Podsumowanie dla WrB:
    R – rekrut
    Ł – łucznik
    O – ochotnik
    K – konny
    WŁ – wyborowy łucznik
    Ż – żołnierz
    K – kusznik

    mruszak, marek, dziubasek
    2308 R, 200 K, 165 Ż, 193 Ł, 112 O = suma 2978

    mmrowcia, mrka, kamyczek
    - przy wsparciu elitarnych żołnierzy i kuszników
    370 R, 369 Ż, 236 WŁ, 561 O, 354 K = suma 1890

    nimphaea, ardal, liadan
    - przy wsparciu kuszników i jednego weterana
    2581 R, 234 Ł, 50 Ż, 150 K = suma 3015

    dundan, bartuss, PREMIA minus 250 do strat! – za podjęcie wyzwania „dwóch na Wiktora”
    2732 R, 78 Ż, 112 WŁ, 125 O , 57 K = suma 3104

    Tempo przejścia przygody Wiktor podstępny: (kolejność od 1 do 4, kto szybciej przeszedł przygodę)
    1. mruszak, marek, dziubasek PREMIA za tempo: minus 500 do strat! = straty/suma: 2478
    2. mmrowcia, mrka, kamyczek
    3. nimphaea, ardal, liadan
    4. dundan, bartuss

    Punkty (=straty+tempo):
    1. mruszak, marek, dziubasek = 2478 pkt. TYTUŁ: Master of Rush i SUPRISE: róże
    2. mmrowcia, mrka, kamyczek = 1890 pkt. TYTUŁ: Master of Victor i SUPRISE: 120 pisanek
    3. nimphaea, ardal, liadan = 3015 pkt. NAGRODA POCIESZENIA: kapusta
    4. dundan, bartuss = 2904 pkt. NAGRODA POCIESZENIA: fiołki

    ponieważ:
    1. miejsce zdobyły mmrowcia, mrka, kamyczek
    2. miejsce zdobyli mruszak, marek, dziubasek
    3. miejsce zdobyli dundan, bartuss
    4. miejsce - nimphaea, ardal, liadan

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.