Zamknięty wątek
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 93

Wątek: co się stało z promocją na klejnoty???

  1. #51
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    grzybko ( specjalnie pisze z małej litery, bo jeżeli Ty nie pofatygowałeś się napisać z dużej, to i ja nie muszę). Twoje porównanie do lekarza nie ma sensu. Rzeczy które się porównuje, muszą być do siebie zbliżone, trzeba znaleźć odpowiedni kontekst. A tego w Twoim porównaniu brakuje. Wszystko może człowieka zdenerwować i zirytować. Ale są pewne granice. Podam Ci przykład : można pić alkohol - sam w sobie nie jest zły, człowiek sam sobie ustala granice ile może wypić. Powinien znać siebie samego w odpowiednim stopniu - słowem- powinien poznać naturę siebie. Jeżeli piję tyle ile wiem, że mogę wypić i przestaję w pewnym momencie to jest okej, wracam do domu, zachowuję się normalnie i idę w kimy ( oczywiście zachowując przy tym jeszcze parę innych zasad). Ale, jeżeli nawalam się praktycznie do nieprzytomności, zachowuję się potem jak zwierze, to coś tu jest nie halo.
    Tak samo jest w tym przypadku, jest granica normalności. A wydaje mi się, że została ona przekroczona. Była okazja - zniknęła wcześniej, okej naprawią to, lub będzie następna. Po prostu uważam, że nie jest to powód do uniesienia się i tylko tyle.

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    kierujemy się innymi zasadami - ja reaguję alergicznie na sytuacje w których ktoś zmienia zasady "w trakcie" - umawiasz się - dotrzymaj terminu - obiecasz coś - dotrzymaj słowa - oszukałeś mnie - ponieś konsekwencje. czy chodzi o źle wykonaną naprawę samochodu, czy zepsuty jogurt - chodzi o ZASADY. jeśli to dla Ciebie [specjalnie piszę z dużej litery bo takie mam zasady, i nawet jeśli Ty nie musisz - trudno - to się nazywa szacunek do drugiej osoby niezależnie od tego, co o niej myślę] niezrozumiałe to się poddaję - szkoda mojego czasu. według mnie nie ma rozgraniczenia na to co jest dopuszczalne gdy chodzi o 5zł a niedopuszczalne gdy chodzi o 500zł - sytuacja jest dokładnie taka sama - łamiesz zasady ponieś konsekwencje. i to jest temat tej dyskusji - nie, jak połowa Twojego ostatniego postu wywód na temat odpowiedzialnego picia alkoholu.

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    czy możemy liczyć dziś na włączenie promocji? czy może wypowiedzieć się ktoś kompetentny na ten temat? oraz wytłumaczyć całą zaistniałą sytuacje?

  4. #54
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Była okazja - zniknęła wcześniej, okej naprawią to, lub będzie następna.
    Nie tyle co zniknęła co zapewne została usunięta, kompletnie bez poinformowania graczy dlaczego, jaki był powód, nie było i nie ma do tej pory żadnej informacji i nie wiadomo czy bedzie, bo patrzac na niektore tematy o błedach nie można spodziewać się że ktoś odpowie.
    Ja sie ludziom nie dziwie że sie irytują, masa błędów w grze przekracza już powoli pewne granice, pojawiają sie obietnice naprawienia ich które przynoszą zero efektów, albo jednym naprawiają problem, innym nie a niektórym znowu psują jak w przypadku zadań gildyjnych, do tego dochodzą właśnie takie niespodzianki jak ta i wystarczy.

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez alek377 Zobacz posta
    Napisalem pytanie do pomocy technicznej. Ciekawe co mi odpowiedza, i czy wogole mi odpowiedza?
    Tylko pamiętaj, że nie możesz napisać co Ci odpowiedzieli bo usuną wątek i dostaniesz punkt karny [ja mam już 2 ;( - jeden za cyctat supprotu i jeden za cytat z odpowiedzi moda)].
    Prawdopodobnie nie możesz też napisać czy Ci odpisali. Lepiej nie pisz też, że piszesz do supportu bo może to też być objęte polityką prywatności The settlers online
    Ostatnio edytowane przez The_Hihi ; 09.03.2013 o 17:36

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    Kris-89, zrób wypad z tego tematu skoro Cię nie obowiązuje. Narzucasz się ze swoją opinią gorzej niż homoseksualiści ze swoją propagandą. Nie interesuje Nas Twoje zdanie, czy kupujesz diamenty czy nie, chcę się dowiedzieć dlaczego administracja usunęła promocję. Rozumiem że Ty swoje 200zł musisz wydać na chleb, ale niektórzy mają do wywalenia wolną ręką taką sumę na diamenty - więc nie interesuj się za bardzo co kto na co wydaje, bo ja też będę oceniał Ciebie.
    Nie chodzi o samą istotę tego, że to skasowali. Umowa to umowa, daty to daty. Jeżeli ktoś nie dotrzymuje terminu to jest co najmniej niepoważny. I zaraz podadzą datę wprowadzenia PvP, nagle skasują informacje o tym i już widzę Twój zadowolony ryj z tego powodu. O, tu masz porównanie.

  7. #57
    Osadnik Awatar LSI26
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Galart Zobacz posta
    masówka do pomocy technicznej, może to coś zmieni

    Tak za spamujcie ich to na pewno odpowiedzą
    ..."Bohaterowie żyją krótko ,
    Tchórze nie żyją wcale"...

  8. #58
    Osadnik Awatar alek377
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez The_Hihi Zobacz posta
    Tylko pamiętaj, że nie możesz napisać co Ci odpowiedzieli bo usuną wątek i dostaniesz punkt karny [ja mam już 2 ;( - jeden za cyctat supprotu i jeden za cytat z odpowiedzi moda)].
    Prawdopodobnie nie możesz też napisać czy Ci odpisali. Lepiej nie pisz też, że piszesz do supportu bo może to też być objęte polityką prywatności The settlers online
    Zaskoczyles mnie tym co piszesz. Dlaczego nie moge napisac na forum czy mi odpisali i co mi odpisali. Jest to ujete w jakims regulaminie? Bo jesli tak to ja tego kompletnie nie rozumiem.

  9. #59
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    regulamin zakazuje jedynie zamieszczania treści korespondencji, natomiast reszta to zwykła 'koloryzacja' (tak jak swego czasu w zabawach w głuchy telefon :P )

  10. #60
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez alek377 Zobacz posta
    Zaskoczyles mnie tym co piszesz. Dlaczego nie moge napisac na forum czy mi odpisali i co mi odpisali. Jest to ujete w jakims regulaminie? Bo jesli tak to ja tego kompletnie nie rozumiem.
    W sumie spójrz na to w ten sposób: mod coś usunie bo stwierdził że da sie naciągnąć pod to regulamin, możesz napisać zażalenie do supportu, jak oni działają każdy wie, a modowi i tak nic nie zrobią;p

Zamknięty wątek
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.