Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Horsemen of Apocalypse ... dla cierpliwych i wytrwałych

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Horsemen of Apocalypse ... dla cierpliwych i wytrwałych

    na poczatek bez wazeliny i wstawiania kitu..

    gildia istnieje od pol roku, ludzie w niej zgrali sie przez ten czas, tym ktorym sie to nie udalo pozegnali nasze szeregi,
    kazdy tworzy swoja wyspe wg wlasnego uznania, nie ma zadnych wymogow... ta gra ma cieszyc a nie wpedzac w kompleksy,
    tak jak w kazdej gildii odrabiamy zadania gildyjne, 4/5 czlonkow musi je zrobic by zostalo zaliczone zadanie ogolne, wiec nawet jesli kogos nie ma czy tez nie jest z tych czy innych powodow w stanie je zrobic, mamy praktycznie co dzien wykonane, dlatego wskazanym jest by przynajmniej 1 raz na dwa dni pokazac sie w grze,

    siedzimy caly czas na czacie gildyjnym, to czy ktos duzo rozmawia czy tez malo lub wcale nie ma znaczenia, wolny wybor kazdego z nas, jednego czego nie tolerujemy to wulgaryzmow, chamstwa czy szczegolnej zlosliwosci... jesli zaliczyles wpadke i nie potrafisz przeprosic lub porozumiec sie z innymi nagroda z mojej strony moze byc niemila,

    co do pomocy, ktora tak szczodrze oferuja inne gildie... nie ma czegos takiego u nas !
    jesli zdarzy sie sytuacja, w ktorej kumus cos brakuje zawsze znajdzie sie drugi co podaruje brakujace surowce jesli ma nadwyzki
    bez sepienia w zamian zaplaty, do tego proszacy powinien miec troche przyzwoitosci by nie naduzywac tego czesto, zwlaszcza jesli powodem brakow jest wygodnictwo czy chec naciagniecia innych,

    mimo ze wierzymy w ludzi, nie ufamy im specjalnie przynajmniej na poczatku,
    na to trzeba sobie zasluzyc i tak nowy nie moze liczyc, ze na drugi czy trzeci dzien otrzyma od kogos 10k granitu czy monet do wykonania zadania po czym zniknie z gildii

    wiem, wiem ze to jest paskudne ale... takie mamy zasady, tym ktorym nie odpowiadaja nie musza sie z nimi godzic,

    i na koniec tego koszmaru... zanim jeden z drugim wysle wiadomosc o przyjecie do gildii, prosze by przemyslal sobie to co napisalem,
    nie toleruje rowniez osob, ktore wymyslaja infantylne nicki dla postaci... tak jak w zyciu wyglad swiadczy o nas, tak w internecie nasz nick moze wiele powiedziec o nas samych,

    wstep jest bezplatny ... to dobra wiadomosc, zla to taka, ze jesli nowy(a) cos przeskrobie mam ten luksus usuniecia bez zadnego zastanawiania sie,
    na dzien dzisiejszy jest 9 miejsc wolnych (tyle moge przeznaczyc na zakup certyfikatow), co bedzie dalej ? ... czas pokaze

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam,
    bardzo podoba mi się że bez wazeliny i wstawiania kitu!!
    Jestem chętny bardzo i zaproszenie wysłałem, oraz zgłaszam się )
    Pozdrawiam Przemek

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam,
    Bardzo chętnie sie przyłącze ;-)
    Pozdrawiam
    M

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.10.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jestem w tej gildii już jakiś czas. Atmosfera jest rewelacyjna! Mamy zgrana ekipę,każdy sobie pomaga jest miło i przyjemnie ~Dagmor~

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.