Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Poziom ma gazynow, a jego pojemnosc

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wszystkie pytania nowicjuszy są WAŻNE - i należy na nie odpowiadać. Od tego jest Forum, ale widać niektórzy zapominają że tyż byli kiedyś "cielętami"
    A czy ja nie odpowiedziałem. On nie zrozumiał, ale to była prosta, zwięzła, dobra odpowiedź na jego pytanie. A że przy okazji go trochę wyśmiałem... cóż, prawo Internetu. Aha, i dobrze pamiętam, żem "cielęciem" był, ale takich pytań nie zadawałem. Po pierwsze to było dla mnie od razu oczywiste, ale gdyby nie, to bym bał się zbłaźnić i zasięgnąłbym elementarnej pomocy in-game.

  2. #12
    Babelek
    Pytanie jest proste a tyle sprawia kłopotu z odpowiedzią. Dom Władyki mam na 5 lev. jeden magazyn tez n 5 lev. Cala pojemność to 41100, czy jak podniosę drugi magazyn na 5 lev. To pojemność sie podniesie czy juz zostanie, na 41100, bo więcej lev, juz nie ma, a 5 lev kosztuje dosyć sporo.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kilka razy ci tu juz odpowiedzieli, podniesie sie!!!

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Zaznacz magazyn który chcesz ulepszyć, najedź na zieloną strzałkę skierowaną w górę i przeczytaj co tam jest napisane.

  5. #15
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mailosz Zobacz posta
    Się podniesie
    Cytat Zamieszczone przez wikista Zobacz posta
    pojemności magazynowe się sumują, każdy up dowolnego magazynu zwiększa ci pojemność całkowitą
    Cytat Zamieszczone przez icaras Zobacz posta
    Każdy magazyn, jak również każdy kolejny poziom zwiększa pojemność.
    W razie problemu ze zrozumieniem któregoś zdania daj znać.

  6. #16
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Łapiecie sie jak dzieci na prymitywny trolling ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #17
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po pewnym czasie spedzonym na "pomocy" już nie takie pytania sie widziało i niekoniecznie to był trolling A jeśli masz racje to mod powinien podziękować delikwentowi i tyle.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A może to jest nowy właściciel konta ?? Stąd takie pytanie,powinien był wcześniej zauważyć że jak podnosił poziom jakiegokolwiek innego magazynu,domu władyki to dodawało mu do ogólnej pojemności.

  9. #19
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ludzie.... Pytanie zadane i widzę już drugą stronę dyskusji ;] XD - ale jaja xd

    A widziałem już chyba 5 takich samych odpowiedzi.

    Ludzie nie komentujcie tak dużo bo zaczyna się z prostego tematu robić "kogiel mogiel". Pytanie zadane, odpowiedź udzielona- i kropka. A nie jeszcze złośliwe komentarze czy kontr komentarze. Odpowiedź padła i kropka. Koniec :P





  10. #20
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez wredniejszy Zobacz posta
    A może to jest nowy właściciel konta ??
    Jak sformułowanie "nowy właściciel konta" ma się do zapisów regulaminu? Bo jeśli masz rację i to faktycznie nowy użytkownik starego konta, to się takiemu chyba należy odcięcie od gry Niechby grał od początku to by o banały nie pytał, bo o tym, że pojemność magazynowa się powiększa człowiek dowiaduje się jak podnosi magazyn na drugi poziom, a nie jak podnosi na piąty.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.