Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Opłacalność drugiego Weterana

  1. #21
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Chodziło mu zapewne o kox gospodarke..

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Turisme Zobacz posta
    zysk to oszczednosc czasu. Np banici w 53 minuty jednym sie ponad 1,5h robi bo musi duzo łazic
    Banitów z 1 weteranem i blokami (według poradnika Poznańczyka) robi się w 80 minut więc o 10 minut szybciej

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tylko, że jeżeli chcecie robić po dwa ataki na raz w jednej przygodzie to liczcie się z tym, że należy mieć większą ilość zwykłych generałów do bloków i większą ilość armii- ponieważ część ktwi w blokach pierwszego ataku a na drugi też musimy mieć ich sporo :/

    Już zakupię tego weterana, rok temu dopiero raczkowałem, miałem zrezygnować z zakupu ale jednak coś mnie podkusiło i słusznie bo szkoda mi tych co do teraz się męczą - mam nadzieję, że tego nie pożałuję

  4. #24
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Michaelpol90 Zobacz posta
    Aktualnie nie ma poradników na 2 weteranów i raczej nie będzie bo po co, nic to nie da, bloki równie dobrze można wykonać zwykłym generałem.
    Zrób blok weteranem zamiast zwykłego generała. Powodzenia 0

    A przygode, w takich eventach jak np. Koniec Świata można machnąć bardzo szybko jak się dobrze jednostki i ataki rozłoży. Już z 2 weteranami oszczędzałem jakies 30 minut na przygodzie. Daje to też fajne pole do zabawy. Jak znasz już przygody, a cenisz sobie nowe wyzwania, dla zaspokojenia własnego strategicznego "ja", to kombinuj tak, aby zrobić ją jak najszybciej. Można by fajne turnieje w ten sposób urządzać, tylko nie ma jak prowadzić realnych statystyk, a to by sie tu przydało ....
    Skrzydła do góry!

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    cały czas piszecie o blokach, pamietajcie ze nie każdy ich używa a wtedy 2 weteranów to bajka

  6. #26
    Turisme
    Cytat Zamieszczone przez wikista Zobacz posta
    cały czas piszecie o blokach, pamietajcie ze nie każdy ich używa a wtedy 2 weteranów to bajka
    miec weta i nie robic blokow to czyste marnotrwastwo surowców

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    Opłacalność dla jednych jest średnia dla innych duża.Moim zdaniem chwali sie udostępnianie taki jednostek za darmosze w mało której grze to znajdziesz.Kto ma to kreci nosem ale przecież nie musi go kupować są grubaski są młyny wodne tanio...A kto nie ma to zyskuje szanse na zdobycie.

  8. #28
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    2 weteranów na bloki można wykorzystać np. w Dzieciach Sawanny, gdzie mamy np. 3 przywódców na sektor. Zwykle i tak ich trzeba ubić pojedynczo, ale są 2 miejsca, gdzie atakując 2 weteranami zmniejsza się straty, wykonując podwójny zsynchronizowany blok 0)

    Zwykle 1 weteran do bloków wystarczy. Tylko nei rozumiem Was co piszecie, że weteran niby do bloków ma służyc? Jak? Jako jednostka blokująca? Zdarza się czasem, że ilość wojska na blok przekracza 200 i wtedy tylko blok jest bezpieczny, ale weteran to szybki generał, nie nadaje się na bloki 0)
    Skrzydła do góry!

  9. #29
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Teofilek Zobacz posta
    Banitów z 1 weteranem i blokami (według poradnika Poznańczyka) robi się w 80 minut więc o 10 minut szybciej
    Czytaj ze zrozumieniem Dwoma weteranami Banici w 53 minuty (choć słyszałem już o wyniku 45 minut), jednym wetkiem około 1,5h.

    Turisme, brak przecinków może wprowadzać czytelnika w błąd Używaj ich czasami

  10. #30
    azi82pl
    Dwóch weteranów to wygoda i oszczędność czasu, więcej i szybciej wojsko przerzucamy między przygodami. Jak się trochę pokombinuje na niektórych przygodach to można znacznie skrócić czas wykonywania przygody (atakując 2 obozy na raz, albo szybsze przestawianie obozów). Kiedyś w pvp na pewno da przewagę. Dla osób które mają mało czasu a lubią robić przygody.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.