Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [poradnik] Wyspa Piratów 48 level Weteran

  1. #1
    Turisme

    [poradnik] Wyspa Piratów 48 level Weteran



    wysyłamy: 247r 172eż 249k 152pu 10ż
    1) 249 k 1e



    2) 45eż 1r blok
    3) 73r 127eż 50 pu

    Atak weteranem na obóz 3 wykonujemy gdy generał z tawerny idący na obóz 2 znajdzie sie w miejscu oznaczonym na obrazku



    4) 54eż 3ż 8r blok
    5) 45eż 3r blok
    6) 52r 46eż 152 pu
    ustawiamy generalów z tawerny w pozycjach 4 i 5 weteran w tzm samzm miejscu co przy ataku na oboz 3. Po wysłaniu ataku 4 czekamy z puszczeniem ataku 5 aż generał blokujący 4 wyjdzie z namiotu. Weterana puszczamy odrazu po puszczeniu generala 5.



    p) 22r 171ż
    7) 10r 55eż blok
    8) 2k 60eż blok
    9) 10ż 45eż blok
    10) 97r 1eż 152pu

    zaczynamy nietypowo.
    wysyłamy generała z pozycji na obóz 7 bezposrednio na pułake. dopiero jak ją zniszczymy mozemy przystąpic do bloku.
    pierw puszczamy generala z tawerny z atakiem na obóz 8. gdy znajdzie sie on przy narozniku swojego garnizonu koło 9 puszczamy atak na obóz 9 po czym odrazu weterana na obóz 10.
    generała z blokiem na obóz 7 puszczamy gdy generał idący na obóz 8 znajdzie się w miejscu jak pokazano na obrazku ponizej:


  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ad.3) strata 1 eż
    http://settlersonlinesimulator.com/d...t-trigger=true
    ad.5) wdeptuje w strefę obozu 4 zanim generał 4 zacznie blok
    ad.6) wdeptuje i zmienia cel zanim 5 zacznie blok, strata 1 puszkarza
    http://settlersonlinesimulator.com/d...t-trigger=true

  3. #3
    Turisme
    ad 3 i 6 nigdy nie stracilem ani pół elita czy puszkarza.
    ad 5 wdeptuje jak sie wysle natychmiast 1 po 2. jak sie poczeka jak napisałem nie wdeptuje. no chyba ze robienie przez 2 miesiace po 5 wysp dziennie tą metodą mnie oszukuje
    Ostatnio edytowane przez Turisme ; 01.03.2013 o 03:29

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    co do składów - nie wiem, nie znam się, może symulator kłamie
    co do wdeptywania - wczoraj robiłem wyspę. po zniszczeniu obozu 4 puszczałem sobie 5 i 6 wg. twojego rozstawienia. już przy trzeciej próbie stwierdziłem 'na oko',że mam to o co mi chodzi i nie odwołałem generałów. 6 zmienił cel...

  5. #5
    Turisme
    musiales popelnic jakis bląd. popatrz na screen z blokiem nr 3. są tam charakterystyczne ślady walki jakie zostają czesto gęsto po blokach co dowodzi że moje ustawienie jest prawidłowe a wykonane tak jak opisałem.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie musiałem popełnić. Mogłem. Ale w sumie to jaki?? Pomyliłem kolejność wysyłania generałów? Nie.
    Napisałeś wyraźnie: weterana(6) zaraz po 5. ile wynosi minimalna różnica czasu pomiędzy wyjściem dwóch generałów? Zero (słownie:0)
    I w takim wypadku 6 zmienia cel. Zresztą nie muszą wyjść jednocześnie. Jakieś pół palika (ok.1.6 sek) to też za mało aby 5 rozpoczął walkę zanim 6 dojdzie do pierwszego palika w strefie przejmowania obozu 5. A jak dojdzie to zmienia cel.

  7. #7
    Turisme
    robie to w tym ustawieniu od wrzesnia jakos. nie wiem jaki blad popelniles moze ustawiles blokujacego albo atakujacego nie na tym polu co trzeba

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.