Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Rezygnacja z gry

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Rezygnacja z gry

    Witam serdecznie, to już raczej ostatni mój post w tej grze, niestety albo dla niektórych na szczęście

    Nasz pomysł na fajną zabawę został usunięty
    Ze względu na brak informacji od BB_Xaar o akceptacji konkursu temat zostaje zamknięty do czasu wyjaśnienia.

    DonKokot: poinformowanie nie jest równoznaczne z akceptacją.

    Mod Zakrecony
    Szkoda, BB oprócz lagów, mega błędów przy każdej "nowości" wgranej, obiecywaniem gruszek na wierzbie, skutecznie za każdym razem banuje Nasze pomysły na fajną zabawę, a szkoda bo dzięki takim pomysłom i zaangażowaniu graczy coś sie dzieje na tym umierającym Słonecznym grodzie, myślę że dzięki Nam działo i dzieje się sporo, poruszenie podczas KŚ oddawanie swoich map za darmo nawet za klejnoty, licytacje na G-10, pożyczki pod zastaw, myślę że sporo graczy przyzna że coś sie działo.

    Teraz konkurs na najładniejszą kartkę z nagrodami które sami bez interesownie ufundowaliśmy praktycznie 80% tych nagród pochodzi z Klejnotów, to wszystko napędza naszą gospodarkę a przede wszystkim napędza kasę BB, nie wiem Kto w BB kręci tym biznesem ale dla mnie to jest jawny strzał w stopę, niezrozumiałe dla mnie podejście, widocznie nie potrafią szanować swoich chlebodawców.

    Skargi kierujemy do supportu

    Naprawdę szkoda mi zostawiać Tych wszystkich ludzi których tu poznałem, nie zawsze było słodko ale jak to w zyciu

    Skłamałem na początku że to mój ostatni post:P jeszcze wpadnę ogłoszenie zamieścić o rozdaniu mojej wyspy chyba że coś wezmą sobie do przemyśleń i nasz Konkurs będziemy mogli przeprowadzić tak jaki był zamiar

    pozdrawiam
    Mr_SOLAR
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 01.03.2013 o 16:36

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wypij piwko i jutro ci przejdzie

  3. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jesli juz to chetnie przyjme budynki spec. ( mlyny silosy wieze wiedzmy rezydencje ... )

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Solar co ty chcesz nas samych zostawic ?? Ty chyba chcesz mnie zmusić abym udał się do twojego ośrodka z wizytą hehehe skopiemy Ci podwórko z dobrocią zobaczysz hehehe zostań nie pi.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    smieszne jest takie wylewanie zalow, uwierz mi ze nikogo to nie obchodzi ze ktos konczy grać, bb tymbardziej :P

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mr_Solar:
    1. Zamknięcie tematu to nie jego usunięcie.
    2. Nie wiem jak pożyczki, ale aukcje na g10 się odbywają.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  7. #7
    Osadnik Awatar nerwusek
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Odpowiem krótko:
    "Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz." M.Gandhi

    Liczę na coś więcej niż podkulenie ogona.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Można się z kimś nie zgadzać , mieć inne poglądy, ale to nie powód do obrażania innych.
    Czasem może byście się zastanowili nad tym co piszecie , ludzi z pasja zawsze powinno się doceniać.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak można zniszczyć wkład i pomysł tak wielu osób???Mr_SOLAR graj dla ludzi i przyjaciół nie daj satysfakcji im,że "coś"zniszczyli bo im się tak podoba.Pozdrawiam i głowa do góry

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie wiem co wy macie z tymi pieniedzmi wplaconymi, myslicie ze ladujac kase jestescie lepsi od innych graczy i macie wiecej praw?

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.