Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Niezapowiedziani goście

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra

    Niezapowiedziani goście

    Niezapowiedziani goście

    Jeden z Twoich osadników, podczas wykonywania codziennych czynności, napotkał na swojej drodze karawanę. Grupa strudzonych wędrowców postanowiła nie tylko zamieszkać w Twojej osadzie, ale również podzielić się swoim dobytkiem w zamian za dach nad głową.


    Rozsyłanie prezentów rozpoczęło się o 11:30 czasu polskiego (25.02.2013).
    Zanim wszyscy adresaci otrzymają prezenty, może minąć trochę czasu.

    Informacja: wszyscy aktywni gracze otrzymają powyższe prezenty. Mamy nadzieję, że wynagrodzą one chociaż w małym stopniu ostatnie utrudnienia.

    BB_xaar

    No, no , no. Tacy goście to mogą mnie odwiedzać codziennie

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no to jakiś bonus za te lagi wpadł, może to nie odbudowa kopalni, ale na coś tam styknie dla tych co potracili Ja osobiście ciesze się że BB wreszcie zaczyna trochę bardziej szanować naszych graczy

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    A więc uważacie, ze te "prezenty" sa adekwatne do utrudnien, jakie zaserwowało nam BB (TSO)? Dla mnie, to bardzo mierna namiastka rekompensaty za te trudnosci uniemożliwiajace normalną grę, jakie nastąpiły z winy TSO w ostatnim czasie. Wielu graczy zrezygnowało z gry z tego powodu.
    Ostatnio edytowane przez Valaquenta ; 25.02.2013 o 13:44

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Valaquenta Zobacz posta
    A więc uważacie, ze te "prezenty" sa adekwatne do utrudnien, jakie zaserwowało nam BB (TSO)? Dla mnie, to bardzo mierna namiastka tych trudnosci, jakie nastąpiły z winy TSO w ostatnim czasie. Wielu graczy zrezygnowało z gry z tego powodu.
    Znowu się zaczynają narzekania

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Stan89, a dlaczego mam nie narzekać? Skoro wpakowałem troszke kasy w grę, to oczekuję, że bedzie normalnie funkcjonowała. Za to m.i. płacę.
    Przykład
    Kupujesz nowe auto czy lapka, które to rzeczy zaczynają szwankować. Będziesz zadowolony z tego stanu rzeczy?. Nie utyskujesz? Nie wykrzykujesz wszelkie masci epitety pod katem producenta tego samochodu czy lapka, ze wypuszcza buble? Jak sobie odpowiesz na to pytanie, to zrozumiesz nas, którzy wpakowali troszkę pieniędzy w ta przyjemność.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Nowy Świat
    Wszystkim się tu nie dogodzi

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Nowy Świat
    z tym że lapka czy auta nikt za darmo CI nie da. A płatności w grze nie są obowiązkowe. GRA JEST DARMOWA.

    Za darmowe auto czy lapka też byś narzekał ???

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez GieKSiarz1980 Zobacz posta
    Za darmowe auto czy lapka też byś narzekał ???
    Rozumiem, że ty byś nie narzekał za DARMOWE AUTO, które zepsułoby się akurat wtedy kiedy miałeś jechać na lotnisko aby wpakować się w samolot i lecieć na 2 tygodniowe wczasy na wyspy Bahama. Rozumiem, że z uwagi na to, że auto byłoby darmowe to byś nie narzekał?

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Lapka lub samochód w ramach gwarancji (jeżeli będzie jeszcze obowiązyważ) naprawią i nic gratis nie dorzucą
    Ja z wizyty "Niezapowiedzianych gości" jestem bardzo zadowolona i za odwiedziny dziękuję

  10. #10
    Osadnik Awatar LSI26
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Valaquenta Zobacz posta
    Stan89, a dlaczego mam nie narzekać? Skoro wpakowałem troszke kasy w grę, to oczekuję, że bedzie normalnie funkcjonowała. Za to m.i. płacę.
    Przykład
    Kupujesz nowe auto czy lapka, które to rzeczy zaczynają szwankować. Będziesz zadowolony z tego stanu rzeczy?. Nie utyskujesz? Nie wykrzykujesz wszelkie masci epitety pod katem producenta tego samochodu czy lapka, ze wypuszcza buble? Jak sobie odpowiesz na to pytanie, to zrozumiesz nas, którzy wpakowali troszkę pieniędzy w ta przyjemność.
    Przede wszystkim nikt ci nie kazał "pompować" kasy , kupując kryształy robisz to sam dla siebie , można grać i bez tego . Gra się nie "zbublowała" z dnia na dzień więc widząc co się dzieje trzeba było nie pompować swojej kasiory .
    A co do dzisiejszego prezentu to uważam , ze wreszcie BB_Xaar stanął na wysokości zadania i dał coś więcej jak koszyki egzotyczne czy dobitki marmurów co się chwali .
    ..."Bohaterowie żyją krótko ,
    Tchórze nie żyją wcale"...

Zamknięty wątek
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.