Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Niezapowiedziani goście

  1. #11
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To i ja się przyłączam do podziękowań za prezenciki od . BB . dzięki wielkie :-)

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Nowy Świat
    a ja tam zadowolony jestem, w kontekście 1-2 ksozyków egzo. tym razem sie BB postarało troche bardziej.

    a co do pakowania kasy popre kolege wcześniej, chciałeś - wydałeś. grało ci sie lepiej niż innym (gospodarka, patenty, wyprawy). a jaka sytuacja jest na serwerze (lagi, konserwy niezwykle owocne, updaty w terminach) wiedziałes od początku
    It's coming
    It's watching your every move
    You cannot hide...

    Goldmano

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Miły gest. Poprawił mi humor z rana. Uważam, że gra powinna działać sprawnie, ale doceniam, że ktoś potrafi podjąć próbę zrekompensowania niedogodności. Dzięki.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie zapominajcie Panie i Panowie że gdyby nie Ci co płacą tej gry prawdopodobnie nie było by wcale.Powodów do narzekania jest sporo więc proszę zrozumieć tych co narzekają.
    A Silos na pewno wykorzystam,choć raz za coś podziękuję.

    Morze tak morze nie Torrent2.
    Ostatnio edytowane przez wredniejszy ; 25.02.2013 o 16:31

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    18.11.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ładny gest :-)
    Teraz zacznie się wyłudzanie silosów w kantorze :P

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    81
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo dziękuje, miła i adekwatna rekompensata .

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.12.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Prezenty są bardzo miłą rekompensatą za te utrudnienia przez ostatni czas.
    Ale najważniejsze, że gra już chodzi stabilnie i nie czeka się godzinę w kolejce.
    A co do stwierdzenia, że gry by nie było to nie wiadomo.
    Może użyliby innej formy zarobkowej. Reklama albo po prostu taniej w sklepie na zachętę.

    Pozdrawiam.

  8. #18
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    oddajcie generała i bede usatysfakcjonowany

  9. #19
    Osadnik Awatar milkiwayy
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dobrze jest, nie ma co narzekać

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Valaquenta Zobacz posta
    Stan89, a dlaczego mam nie narzekać? Skoro wpakowałem troszke kasy w grę, to oczekuję, że bedzie normalnie funkcjonowała. Za to m.i. płacę.
    Przykład
    Kupujesz nowe auto czy lapka, które to rzeczy zaczynają szwankować. Będziesz zadowolony z tego stanu rzeczy?. Nie utyskujesz? Nie wykrzykujesz wszelkie masci epitety pod katem producenta tego samochodu czy lapka, ze wypuszcza buble? Jak sobie odpowiesz na to pytanie, to zrozumiesz nas, którzy wpakowali troszkę pieniędzy w ta przyjemność.
    Tak jak powyżej koledzy napisali, nikt nie każe "pakować" realnej kasy w grę. Zdziwisz się zapewne jeśli Ci powiem, że ja też kupiłem trochę klejnotów za gotówkę i zastanawiam się nad zakupem kolejnych . Nie porównuj gry on-line do samochodu czy laptopa. Czasami wydaje mi się, że my podchodzimy do Settlers'ów jak do walki na śmierć i życie, a przecież to tylko zabawa. Owszem denerwujące jest jak przyszedł człowiek po pracy, czy po lekcjach w szkole i nie mógł odreagować stresów dnia codziennego.
    Popatrz, że tym razem BB się postarało i rekompensaty są wyższe niż zazwyczaj. Ponadto nikt nam nie obiecywał rekompensat.
    Radzę wszystkim (i sobie również) dajmy na luz. to tylko gra.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.