Zamknięty wątek
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: Azyl Bandytów

  1. #31
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez nosiekleeds Zobacz posta
    Slavetti kazdy a te same warunki wiec nie wyplakuj sie
    Ja tam się nie wypłakuje bo skończyłem. 3 x Azyl, 4 x Przyjaciele. Ale jakbyś widział dalej niż czubek własnego nosa to zobaczyłbyś wypowiedzi ludzi, którzy robili po 20 razy Azyl i granitu jak nie było tak nie ma.

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Bardzo dobre jest to zadanie tylko trzeba odpowiednio do niego podejść. Ja na samym początku wcisnąłem iksa i zająłem się handlem. Po prostu trzeba inwestować w Bagienną wiedźmę (wersja z szybkim dropem) .

  3. #33
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Widzę różne zdania. I część ma racje a część nie.

    To zróbmy tak. Niech każdy kto miał farta i za 1 lub drugim lub nawet trzecim razem miał granit z przygody niech przejdzie tą samą przygodę "Azyl Bandytów" jeszcze tyle aby wyszło - powiedzmy 4 ;] . A i niech kupuje przygody z rynku ;] . Jeśli zrobicie to chętnie to nie będę się was czepiał. Ale stawiam warunki bo niektórzy mają dzienne wydobycie monet lub przez levele niesamowitą ilość surowców. To Ci mają kupić przygodę za 3x tyle ile chodzi na handlu ;]

    Jeśli się nie mylę to Poprzez "losowość" będzie to sprawiedliwe jeśli uzyskacie granit za 4 razem i nie będziecie "Bluzgać" , że ten wymysł z granitem to jedna wielka żenada ;]

    Jeśli ktoś dalej twierdzi, że nie należy z tym nic zrobić to niech spełni moje warunki ;]

    Powodzenia ;]





  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z zadaniem nie ma problemu, według mnie problem tkwi w ludziach. Wczoraj skończyłem Azyl bandytów pierwszy raz, nie dropnął mi granit i rezygnuje z tego zadania. Szkoda mi teraz surowców, które pójdą na coś innego. Będzie kolejne takie zadanie, pewnie będę rypać dopóki nie skończę go całego. Mam wybór i go dokonałem. Zastanawiam się tylko, ile w tych skargach i lamentach jest pazerności ludzkiej.

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Przecież nikt nikogo nie zmusza do brania udziału w tym konkursie. Przecież każdy wie, że nie ma gwarancji na granit w pierwszym podejściu, że każda przygoda pochłania zasoby kadrowe i nie tylko, że cena przygód poszła w górę, itd. itp. Nie rozumiem tylko po co utyskiwać pod adresem BB. Nie żebym bronił, bo gdzie dają ciała, to dają, ale w tym wypadku to sprawa wyboru samych graczy. Przymusu nie ma - wciskamy iksa i po temacie.

  6. #36
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Już ja to widzę, zrobiłeś 9 z 10 zadań i czwarty raz w Ataku z zaskoczenia nie ma granitu.
    A Ty wciskasz iksa i po temacie i jeszcze siedzisz cicho.

  7. #37
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Każdy ma ten sam wybór, próbować zrobić zadanie albo nie, skończcie te żale ile co kosztuje i że się nie opłaca. Za to co wydajecie na Azyl czy coś innego kupcie sobie te rezydki, młyn i silos co tam jeszcze macie w nagrodzie i wyjdzie wam taniej i nikt was nie będzie musiał tutaj czytać beksy.

    Cytat Zamieszczone przez arkadeusz Zobacz posta
    Nikt nie obiecywał,że będzie łatwo.
    Amen.

  8. #38
    Osadnik Awatar qpon777
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Święte słowa cornflakes - pozdrawiam.

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    107
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Z zadaniem nie ma problemu, według mnie problem tkwi w ludziach. Wczoraj skończyłem Azyl bandytów pierwszy raz, nie dropnął mi granit i rezygnuje z tego zadania. Szkoda mi teraz surowców, które pójdą na coś innego. Będzie kolejne takie zadanie, pewnie będę rypać dopóki nie skończę go całego. Mam wybór i go dokonałem. Zastanawiam się tylko, ile w tych skargach i lamentach jest pazerności ludzkiej.
    A ja własnie robię drugi raz , z pomocą gildii kupiłam drugi azyl i robię, ale jak teraz granit nie dropnie to już nie będę próbować bo nie wyrobie się chyba w czasie, z drugiej strony i tak robić coś trzeba więc czemu nie próbować??.
    Zastanawia mnie natomiast dzisiejsza konserwacja-co z odpalonymi przygodami??Azyl ma tylko 2 dni, a odpaliłam wczoraj, dziś miałam dokończyć, pytanie czy czas zostanie do przygód dodany również???

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy ktoś z Was może się już zalogować do gry??
    Ja nie mam już informacji o "przerwie technicznej"
    Gra się ładuje i w pewnym momencie pojawia się komunikat "odśwież połączenie"

Zamknięty wątek
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.