Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51

Wątek: Azyl Bandytów

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    bez jaj, paranoja. raz ją przeszedłem,jak na moje możliwości to i tak dużo. i co??? nic. granitu nie ma. padaka z tym zadaniem

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    za dużo tej przypadkowości... najpierw cztery dni chłopaki biegali za granitem, można było szału dostać... teraz azyl za pierwszym razem się udał, przyszedł granit... na szczęście, bo na więcej Azylów nie miałem szans - brak zasobów... za za to blok nie wyszedł, zamieniły się ekipy, 88 kuszników poszło w piach... z armii zostały marne szczątki... ciekawe, czy zdążę zrobić resztę ;-)

    dam znać

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    A tam ja juz 10 raz Azyl bede robic mam jeszcze caly tydzien :P

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dziś ukończyłem Azyl Bandytów i ....drewno egzotyczne..... Jasny gwint... W życiu nie dokończę teraz Tych zadań kryzysowych..... Cholera 200 map do piachu.... I jaka tu sprawiedliwość? Idioci wymyślali te zadania. A Przypadkowość nagród? Niech Ci co wymyślili ten granit z tej przygody pójdą do "psychiatry!!!!!"





  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A jeszcze cie czeka:

    10 Zadanie - Wydaj 3000 szt Mięsa z magazynu. Znajdź 400 szt Granitu podczas przygody "Starzy przyjaciele" - 900 długich łuków

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    o mięso czy długie łuki się nie martwię ;] mam małe zapasy. Ale znowu GRANIT ???? O w D*******. To już się mogę pożegnać z diamentami i młynem. *****e wymyślili te zadania i tyle -.-





  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mnie się udało za 3 razem z Azylu i za 4 razem ze Starych Przyjaciół. Przy czym Starych Przyjaciół możesz sobie kupić na wadze za około 600-700 monet lub dostać w dropie z Bagiennej Wiedźmy z szansą około 25%. Powodzenia

    PS. Długie łuki to nagroda za to zadanie.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    a

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nikt nie obiecywał,że będzie łatwo.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Kolonia
    4 wiatry są bzdurą i mojego zdania nikt nie zmieni,a powodem jest to że jednemu uda się za 1 razem a inny wywali 8k-10k monet na te przygody (bo ceny są śmieszne tych do niedawna "śmieciowych" przygód) i sie nie uda tylko dla tego że...system tak chciał.Żali nie wylewam od samego początku stwierdziłem że nie opłaca mi sie robić i nie zawracałem sobie głowy jakimś młynem i ochłapem klejnotów ale widze co sie dzieje pośród innych graczy i dziwie się że wgl. to robią.Po 1-2 porażce z rzędu by za stracone surowce i czas mogli kupić sobie 2 młyny a niektórzy z pewnością więcej.

    @arkadeusz
    Nie jest trudno ani łatwo bo to nie gracz i jego umiejętności czy ekonomia decyduje o pomyślnym zakończeniu zadania i w tym jest problem.Rozumiem pewną irytacje ludzi którym nie idzie bo fakt ktoś robi,stara sie i wyginana kto inny ma to gdzieś i etapy zadania przechodzą sie same.
    Ostatnio edytowane przez Lightowy ; 04.03.2013 o 21:36

Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.