Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Azyl Bandytów

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Azyl Bandytów

    Czy to już paranoja co się dzieje z tą przygodą?

    W grze jak na lekarstwo szukać po rozsądnej cenie tej przygody. A Twórcy Gry zażyczyli sobie akurat "Tej" przygody i w dodatku jeszcze aby w dropie wyleciał granit.... Po Postu : Paranoja/Cyrk co się dzieje w grze przez twórców.... Przygoda trudno dostępna a nie powiem nie raz trzeba mieć fart aby w 1'ym dropie był granit..... A co jak nie ma?

    Ktoś tu chyba walnął się za mocno w ścianę "głową" , że wymyślił tak porąbany pomysł.....

    A co wy o tym myślicie?





  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Myślę, że jest to nierozsądny pomysł z tą przygodą.


    Jeśli kogoś interesuje, to zapraszam do wyrażenia opinii w ankiecie traktującej o zmianie tegoż przykrego zadania:

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...erech-wiatrach

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja tylko raz zrobię ta przygode jak za 1 razem nie wypadnie granit olewam zabawę w te kryzysowe przygody za duże koszty za mały zysk

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.12.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Właśnie zrobiłem i brak granitu

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysł, a raczej wymysł, autorów - beznadziejny! Zrobiłam 2 razy - jedno wielkie ZERO granitu. Zrobię jeszcze raz, jak nie zaliczę - odpuszczam "Cztery wiatry".
    Zresztą ten wymysł dotyczy również "Starych Przyjaciół".
    Ogólnie pomysł/idea ciągu zadań bardzo fajny, ale skopany totalnie przez przypadkowość zaliczania zadań.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar wansyl
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja dziś trzeci raz zrobiłem azyl i niestety nie trafiłem granitu Przy obecnych cenach mapek nie opłaca mi się robić czwarty raz. No cóż, jak to w życiu, jedni mają szczęście a inni nie... Pomysł z zadaniami kryzysowymi uważam za fajny, dobór przygód do zadań - beznadziejny.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mam tak samo. 3 próby i nic a nic granitu.

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar sadycho
    Dołączył
    10.07.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    a co chcieliscie 500 klejnotów chapać łatwym kosztem ,wysilcie sie troche

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Mnie się udało w Azylu za piątym razem... też sklinałem, ale za to Starzy Przyjaciele za pierwszym. Życzę Wam powodzenia

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.12.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Robię właśnie Azyl po raz trzeci i jeśli nie trafi się granit, to sobie odpuszczam, bo czasowo się już nie wyrobię (widzę po mojej żonie, która zaliczyła Azyl za 1 razem około 4 dni temu, a jeszcze Starych musi zrobić). Pisałem już w innym miejscu na forum, że samo zadanie jest bardzo w porządku i niech jego wykonanie będzie bardzo trudne, lecz bezterminowe. Bo nawet przy najszczerszych chęciach i kombinowaniu jak się da, aby zdobyć Azyl, po prostu czasowo człowiek może się nie wyrobić, dlatego jest to też zgoła nie fair.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.