Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Wątek: Konkurs Wielkanocny Słonecznego Grodu

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    no a tamte porozsyłam jak mi zaakceptują zaproszenia i się handel nam załączy
    PRECZ Z CENZURĄ! WOLNOŚĆ GÓRĄ!

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Potwierdzam odbiór nagród w konkursie wielkanocnym, za zajęcie 4 miejsca mianowicie:
    - 30000 chleba
    - 30000 napitku
    - 25000 węgla
    - rezydencja
    - 100 monet
    - 5000 mieczy z brązu
    - 1000 mieczy z żelaza
    - 1000 mieczy z stali
    - 1000 kusz
    - lubczyk
    - banici
    - zakazane eksperymenty
    - dzieci sawanny
    - okradać bogatych
    - zdrajcy
    - wiktor podstępny

    Dziękuje ślicznie za super zorganizowany konkurs, szkoda tylko że tak mało osób miało chęć wysłania swoich prac. Mam nadzieję że kolejny konkurs przyciągnie do siebie jeszcze więcej graczy, i będzie większe wsparcie ze strony Ubisoft Blue Byte i współpraca z organizatorami [czyt. graczami] będzie na lepszym poziomie i wesprą organizatorów pewną pulą nagród by urozmaicić grę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

  3. #53
    Osadnik Awatar settler302012
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam serdecznie
    Chciałbym potwierdzić odbiór nagrody głównej . Wszystko się zgadza i dziękuję serdecznie za świetna zabawę itd i popieram kolegę który napisał wyżej (zmazik91) . Nic dodać - nic ująć (poza sprawą z organizatorami [graczami] - nie miałem najmniejszego problemu z osobami które organizowały konkurs - wręcz przeciwnie - wszystko na wysokim poziomie) dzięki jeszcze raz i pozdrawiam wszystkich
    Ostatnio edytowane przez settler302012 ; 04.04.2013 o 23:19

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.01.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    również odnoszę wrażenie, że konkurs nie cieszył się zbyt wielkim zainteresowaniem, mimo dużej swobody w wykonywaniu prac, reklamy. I oczywiście licznych nagród. Wydaje się, że to nie temat tej imprezy zniechęcał ludzi.

    Mam jednak nadzieję, że Ubisoft BB skupi uwagę wyłącznie na sygnowanych przez siebie konkursach z rozstrzygającą je własną Komisją. Natomiast zabawy typu "gracze dla graczy" zamkną się w ich gronie, hierarchii i portfelu. Tak, by nie burzyć idei tego przedsięwzięcia. Wszak nie muszą być to zabawy częste i bogato nagradzane, a i organizatorzy mogą być zmienni.
    Nie mam specjalnych zdolności, ani zbyt wiele czasu, ale może kiedyś się uda. : )

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kolejny konkurs będzie trochę inny, więc myślę że więcej osób weźmie udział i będa cieszyć sie z nami wspólną zabawą Zapraszam pozostałe osoby z grona zwycięzców na szept do Solara i do mnie po odbiór nagród, gdyż ja nie zawsze jestem w stanie sprawdzac czy ktoś jest
    PRECZ Z CENZURĄ! WOLNOŚĆ GÓRĄ!

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A co to za niespodzianki bedą dla tych z najniższym levelem ?
    Ostatnio edytowane przez Sir_f2s ; 09.04.2013 o 21:26

  7. #57
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chciałem jeszcze raz wszystkim organizatorom podziękować za konkurs. Naprawdę fajna sprawa, a jeszcze bardzo dobrze skomponowało się z konkursem BB. Nagordy wszystkie otrzymałem, niektóre nawet 2 razy 0 ale już nadmiar odesłany. Naprawdę fachowo.
    Skrzydła do góry!

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja nic nie dostałem

  9. #59
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co z nagrodami dla osób z najniższym levelem ???

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.