Zobacz wyniki ankiety: Czy popierasz pomysł pozostawienia czatu Gildi

Głosujących
54. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    41 75.93%
  • NIE

    13 24.07%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: BAN na czat Global 1

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Masz rację, popieram..
    Ostatnio edytowane przez turboturtles ; 25.02.2013 o 13:20

  2. #12
    Osadnik Awatar MadDarcy
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    39
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dziękuję

  3. #13
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przypuszczam, że w momencie gdy jest przyznawany ban, gracz jest po prostu odcinany od serwera rozmów, a serwer rozmów to wszystkie czaty, a nie żaden wybrany kanał. Zgadzam się z tym, co pisze Jerry1981, że kara jest kara, i ma boleć. Dlatego jestem na NIE (choć sam zaliczyłem banana 2 razy, raz na 30 minut, raz na godzinę ) Inna sprawa, gdy ban był na określony czas, a tu nie widać końca. Ale to raczej niewielki związek z samą propozycją.

  4. #14
    Osadnik Awatar MadDarcy
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    39
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Voila - czas nieznany - ponad tydzień już to trwa - jakby trwał 48 godzin to nawet nie byłoby tego posta - ani ankiety .

  5. #15
    Początkujący Osadnik Awatar Mortycjusz74
    Dołączył
    30.12.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Tez popieram i stanowczo jest zła informacja o czasie jego trwania!

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Jerry1981 Zobacz posta
    ja to widzę w ten sposób skoro ktoś dostał karę, to niech kara ta będzie dotkliwa (stąd blokowana jest cała aktywność czatu). gdyby ktoś ukarany miał dostęp do szeptu i gildii to dotkliwość kary byłaby żadna...
    Poza tym teraz nawet jak jesteś zbanowany to z gildią / znajomymi pomożesz porozumiewać się za pomocą pw więc wcale nie jest tak tragicznie
    popieram w calosci, niestety ale skoro nie przestrzega regulaminu to dlaczego nalezy takiej osobie poblazac?

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kara powinna być adekwatna do winy. Jeżeli zwyzywałaś wielu ludzi od peder...ów, faszystów i innych, to odcięcie wszystkich kanałów na miesiąc. Jeżeli napisałaś "d..a blada", to jeden czat na 5 minut wystarczy. Bardziej mnie uderzył brak informacji o banie. Niestety po przeczytaniu Zasad Ogólnych i Zasad Gry wiem, że wszystko jest z nimi zgodne.
    Od przedszkola, przez szkołę, pracę, po sądy i trybunały ukarany powinien wiedzieć:
    - za co ma karę
    - w jakim zakresie
    - jak długo (kiedy się skończy)
    Powinien mieć również możliwość wytłumaczenia się (bo może jednak jest niewinny).
    Tak jest również w innych grach, w których biorę udział.

    W tej grze wg ww. zasad moderator może ukarać za co chce (sam ocenia co jest dobre, a co złe, co obraźliwe, a co nie), jak chce i ile chce. Nie musi uzasadnić, poinformować. Pełna samowola i bezkarność zaakceptowane przepisami. Z takimi zasadami zgodziliśmy się wchodząc do gry.

    Może następna ankieta powinna dotyczyć przynajmniej obowiązku informowania o banie? Ja np. chciałbym wiedzieć czy dostanę bana za obrażenie kogoś, niekorzystny dla konta handel czy to, że ktoś mnie oskarżył o oszustwo. Jak się mam poprawić skoro nawet tego nie wiem? I kiedy będę mógł zacząć grać zamiast co godzina zaglądać.

    Na koniec oczywiście popieram sugestię z ankiety.

  8. #18
    Osadnik Awatar MadDarcy
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    39
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez owca_1 Zobacz posta
    popieram w calosci, niestety ale skoro nie przestrzega regulaminu to dlaczego nalezy takiej osobie poblazac?
    Jaką miarą innych mierzysz - taką ciebie zmierzą

    Nie rozumiem jak można wydać werdykt w określonej sprawie nie znając tematu owco ? Tu jest gorzej jak w sądzie bo tam przynajmniej człowiek ma prawo do obrony i zadania pytania dlaczego - uzyskując odpowiedź . A tutaj wszyscy milczą i po kolei banują ludzi - jestem drugą osobą z Gildi KTPL która mam tak długo trwającego Bana na czat - pierwszy był Spay - tylko ,że jemu nie wolno nawet posta napisać na forum i zapytać dlaczego i jak długo jeszcze ? Jego posty są notorycznie kasowane w trybie natychmiastowym - i okraszone Warningiem .

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2013
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    przepraszam ale zamiesciles ankiete na temat: czy podczas banu zostawic czat gildii zgadza sie?
    to wypowiadam sie wlasnie w tym temacie, jestem na NIE, ujednolicenie zasad i kryteriow jestem jak najbardziej za, jednak nie jestem zwolennikiem poblazania osobom, ktore swiadomie lamia regulamin. Kara (ban) ma byc dotkliwy a nie tylko pogrozenie palcem, dlatego wybacz ale nie zmienie swojego zdania w tej kwestii. Jesli masz cos innego na mysli to prosze o bardziej rozbudowana ankiete, bo w tej zadales pytanie oczekujac odpowiedzi tak lub nie, ja tylko uargumentowalem swoj wybor
    Ostatnio edytowane przez owca_1 ; 25.02.2013 o 20:15

  10. #20
    Osadnik Awatar MadDarcy
    Dołączył
    02.01.2013
    Posty
    39
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez qwerew Zobacz posta
    Kara powinna być adekwatna do winy. Jeżeli zwyzywałaś wielu ludzi od peder...ów, faszystów i innych, to odcięcie wszystkich kanałów na miesiąc. Jeżeli napisałaś "d..a blada", to jeden czat na 5 minut wystarczy. Bardziej mnie uderzył brak informacji o banie. Niestety po przeczytaniu Zasad Ogólnych i Zasad Gry wiem, że wszystko jest z nimi zgodne.
    Od przedszkola, przez szkołę, pracę, po sądy i trybunały ukarany powinien wiedzieć:
    - za co ma karę
    - w jakim zakresie
    - jak długo (kiedy się skończy)
    Powinien mieć również możliwość wytłumaczenia się (bo może jednak jest niewinny).
    Tak jest również w innych grach, w których biorę udział.

    W tej grze wg ww. zasad moderator może ukarać za co chce (sam ocenia co jest dobre, a co złe, co obraźliwe, a co nie), jak chce i ile chce. Nie musi uzasadnić, poinformować. Pełna samowola i bezkarność zaakceptowane przepisami. Z takimi zasadami zgodziliśmy się wchodząc do gry.

    Może następna ankieta powinna dotyczyć przynajmniej obowiązku informowania o banie? Ja np. chciałbym wiedzieć czy dostanę bana za obrażenie kogoś, niekorzystny dla konta handel czy to, że ktoś mnie oskarżył o oszustwo. Jak się mam poprawić skoro nawet tego nie wiem? I kiedy będę mógł zacząć grać zamiast co godzina zaglądać.

    Na koniec oczywiście popieram sugestię z ankiety.
    Właśnie

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.