Zamknięty wątek
Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 95

Wątek: Konserwa za konserwą a gdzie szynka?

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Shengi Zobacz posta
    Hmmm.. na stronie głównej w logo jest "The Settlers online Beta"
    To już poruszane kilka razy w tematach było . Tu wypowiedź moda .
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ht=wersja+beta

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    gra nie działa, forum kwitnie

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kriss80 Zobacz posta
    Ot i cała mentalność tego narodu tylko narzekania. Nie pasuje Wam zróbcie swoją grę, zmieńcie na inną proste. Tu nikt nikomu z bronią przy skroni nie każe grać ;-)
    biedni ci polacy ciagle narzekaja widocznie maja do tego podstawy bo jest jak jest siedzi sie cicho robia z nami co chca wiec widocznie trzeba napisac co sie o tym mysli dobrze ze ty jestes zawsze zadowolony i nigdy nie narzekasz jak zaplacisz i nie masz tego za co zaplaciles pewnie z usmiechem placisz drugi raz!

  4. #34
    Osadnik Awatar Kriss80
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez melllkor Zobacz posta
    Shengi- skoro to wersja beta to niech nie "sprzedają" jej za realne pieniądze. Płacąc godzisz się na określone warunki, ale także oczekujesz PROFESJONALIZMU. A tego ostatniego doszukać się niestety nie mogę, pomimo usilnych starań :P

    Hmm a czy ktoś komuś każe płacić za grę ? Chcesz to płacisz nie to nie proste Dużo jest graczy którzy nie kupili ani 1 klejnotu i grają bez narzekań

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.06.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    trzeba najechać na wawel...

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Aseregon - na pewno wszystkiemu winien jest Tusk ;-)

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Temat jest super ;>

    Ja się domagam w ramach wynagrodzenia promocji na kleje przynajmniej 100 % ;P

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Kriss80, nikt nie kazał ale dają możliwość i ciągle zachęcają robiąc promocje czyli mówiąc dokładniej naciągają na kupno "niedokończonego produktu".

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Shengi Zobacz posta
    A czy przypadkiem nie jest to wersja BETA? Przecież oni nie robią tej gry w ramach wolontariatu, tylko dostają za to pieniądze, więc jak coś nie działa, to ryzykują głową. Tak więc IM też zależy, by ta gra działała. Starają się coś ulepszyć, nie zawsze to wychodzi - jak ze wszystkim w życiu.

    Nam nikt nie każe grać, nikt nie każe płacić, każdy kto tu gra od kilku miesięcy wie, jak jest i wie jak bywa.
    Wybacz, ale nie widać żeby się starali, jedna wtopa za drugą, brak skutecznej komunikacji itd. Nie uważasz, że rok to trochę długo jak na wersję beta? Oni mogą to ciągnąc przez następne dwa lata i nadal będziesz ich tłumaczył, że "to jest beta"?
    W grze jest już możliwość płacenia i skoro coś kupuje to wymagam. Jeśli nie są w stanie wywiązać się ze swoich obowiązków to nie powinni wprowadzać takiej funkcjonalności. Ja płacę za możliwość wykorzystania klejnotów w grze, w tym momencie nie mam takiej możliwości bo gra nie działa. Poza tym nie jesteśmy fundacją charytatywną, żeby im sponsorować naukę pisania gier mmo.

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Podkołdernik Zobacz posta
    Na testowym kolejka logowania działała. BB samo pisało o tym na nim. Tutaj widać nie. Na złotej górze też ciągle wszystko ok i żadnych problemów. Nie wiem co z resztą się dzieje.
    Wiesz akurat co do kolejki to ciężko mi zająć stanowisko. Teraz faktycznie wygląda to dobrze. Tylko, że chyba na testowym nie ma tylu graczy co na normalnych serwerach (choć liczb nie znam). No ale powiedzmy, że robili co mogli. Mnie raczej chodzi o te ciągłe poprawianie poprawek gdzie na testowym było wiadome, że kiedy wchodzę do przygody i wracam na wyspę to mi przeskakuje automatycznie chat na global. Ot taki mały błąd ale pomimo raportów nikomu nie chciało sie tego poprawić przed wrzuceniem na serwer normalny. Jedni powiedzą, że nie ma o co sie kłócić bo to drobnostka ale kiedy testujesz to na serwerze testowym i tam jest to błąd to poprawiasz to przed implementacją na główny... Tadaaa... Olano to.

    Shengi - Racja

Zamknięty wątek
Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.