Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Gildia Wyjątkowa Ekipa [WE] zaprasza

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia

    Cool Gildia Wyjątkowa Ekipa [WE] zaprasza

    Gildia Wyjątkowa Ekipa [WE] zaprasza.

    Szukamy pełnoletnich, aktywnych graczy, z poziomem umożliwiającym codzienne wykonywanie zadań gildii.

    Zarząd Gildii:
    Prezes: Marecki_wawa
    Wiceprezesi: dudoslaw2

    Gildia WE nie pobiera wpisowego, ale mamy okres próbny.

    Co oferujemy:
    - Miłą atmosferę
    - Wsparcie materialne
    - Pomoc w każdej sprawie (handlu, wykonywaniu zadań, rozwoju, itp.)
    - Wspólne przygody
    - Wzajemne premie

    ...::: Rekrutacja :::...

    Pragniesz dostać się do wyjątkowej ekipy to dobrze trafiłaś(eś). Aby dołączyć do naszej ekipy wystarczy wygodnie usiąść przed komputerem i zaopatrzyć się w dobrą myszkę. Następnie napisz wiadomość do Prezesa lub któregoś z Wiceprezesów, podaj swoje imię i wiek, jaki masz aktualnie lvl i powód dlaczego chcesz wstąpić do naszej ekipy. W odpowiedzi dostaniesz zaproszenie do Gildii. Gracz, który dołącza do Gildii uzyskuje rangę Kandydat i rozpoczyna okres próbny. Okres próbny trwa 1 tydzień w trakcie którego oczekujemy od kandydata nawiązania kontaktów z pozostałymi członkami Gildii, wykonywania zadań gildyjnych i udzielania się na czacie gildyjnym - będzie miało to duży wpływ na decyzję, którą podejmie Zarząd Gildii o awansowaniu Kandydata. Po zakończeniu okresu próbnego kandydat otrzyma rangę Wybraniec lub zostanie usunięty z Gildii. Wstąpienie do Gildii jest BEZPŁATNE, aczkolwiek po okresie próbnym, mile widziane będzie przekazanie datków na rozwój Gildii.

    ...::: Regulamin :::..

    1. Przyjmujemy tylko aktywnych graczy, ale nie wymagamy codziennego logowania. Wystarczy że wejdziesz do gry przynajmniej raz na trzy dni.
    2. Przypadki dłuższej nieobecności należy zgłosić, żeby nie zostać wyrzuconym za naruszenie regulaminu.
    3. Gildia to nie stodoła, a przytulny zakątek, więc należy się przywitać z pozostałymi członkami.
    4. Wymagamy robienia zadań gildii, bo to nie boli i nic nie kosztuje. Pomagamy sobie w ich zrobieniu.
    5. Nie tolerujemy obrażania innych członków gildii.
    6. Gildia oznacza wzajemną pomoc, ale nie żebractwo.
    7. Zakazane jest handlowanie rzeczami, które zostały podarowane.
    8. Skargi i wnioski przyjmuje Zarząd Gildii poprzez szept lub wiadomość PW.
    9. Jeśli nie masz czasu lub chcesz być tylko "zieloną lampką" to daj sobie spokój i nie blokuj innym miejsca.

    Naruszenie regulaminu będzie skutkowało naradą Zarządu Gildii w tej sprawie i ewentualne wyrzucenie członka z Gildii.

    Pozdrawiam i zapraszam
    Marek

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Witam
    Ja jestem od niedawna w tej gildzie niecały miesiąc dzięki niej bardzo rozwinęłam swoją kolonie
    gracze którzy mają dużo wyższy level bardzo mnie wspierają potrzebowałam koni dostałam nie wymieniłam na coś innego tylko dostałam
    tak samo z marmurem czy deskami a nie mówię już o codziennej premii
    a przede wszystkim jak mam jakiś problem to chłopaki mi wyjaśnią jak mam zrobić aby było dobrze i skutecznie
    są bardzo sympatyczni

    więc

    jak szukasz fajny zespół wspierający Cię, miłą atmosfere i ludzi którym zależy na rozwoju twojej koloni to zapraszam serdecznie do naszej grupy

    pozdrawia
    Kasia

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Rekrutacja ciągle otwarta. Serdecznie zapraszam

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Nastąpiła mała korekta opisu gildii

    Serdecznie zapraszam.

    Wyjątkowa Ekipa [WE]

    Idealna Gildia dla tych co grają dla relaksu po trudnym dniu, bez pośpiechu, według własnego tempa, a jednocześnie chcą mieć kilku znajomych oraz powoli zdobyć monety gildyjne.

    Wstąpienie do Gildii jest BEZPŁATNE. Nie pobieram wpisowego, nie okradam graczy, stać mnie na certyfikaty

    Co oferuje:
    - Miłą atmosferę
    - Wsparcie materialne
    - Pomoc w każdej sprawie (handlu, wykonywaniu zadań, rozwoju, itp.)
    - Wspólne przygody
    - Wzajemne premie

    ...::: Rekrutacja :::...
    Pragniesz dostać się do wyjątkowej ekipy to dobrze trafiłaś(eś). Aby dołączyć do naszej ekipy wystarczy wygodnie usiąść przed komputerem i zaopatrzyć się w dobrą myszkę. Następnie napisz wiadomość do mnie (Marecki_wawa), podaj swoje imię i wiek, jaki masz aktualnie lvl i powód dlaczego chcesz wstąpić do naszej ekipy. W odpowiedzi dostaniesz zaproszenie do kontaktów a później zaproszenie do Gildii. Gracz, który dołącza do Gildii uzyskuje rangę Kandydat. Po tygodniu znajomości gracz otrzymuje rangę Wybraniec.

    ...::: Zasady Gildii :::..
    1. Przyjmujemy aktywnych graczy, ale nie wymagamy codziennego logowania. Wystarczy że czasem wejdziesz do gry.
    2. Miło będzie innym jak się z nimi przywitasz na czacie gildii.
    3. Robimy zadania gildii, są łatwe a jeśli potrzeba to pomagamy sobie w ich zrobieniu.
    4. Nie tolerujemy obrażania innych członków gildii.
    5. Gildia oznacza wzajemną pomoc, ale nie żebractwo.
    6. Zakazane jest handlowanie rzeczami, które zostały podarowane.
    7. Skargi i wnioski przyjmuje Marecki_wawa poprzez szept lub wiadomość PW.

    Naruszenie regulaminu będzie skutkowało wyrzuceniem członka z Gildii.

    Pozdrawiam, Marek

  5. #5
    Osadnik Awatar Koza54
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Marek ale masz cos takiego jak ,,edycja,, po co komentarze pisac?
    Zapraszam do dobrej Gildii Wiecej informacji tutaj

    ,,Samemu dojdzie sie daleko ale w Druzynie [Gildii] jeszcze dalej!,,

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Cześć,
    jestem w gildii od jakiegoś czasu i polecam!
    Bardzo miła atmosfera, monety gildii wpadają bez zbytniego spinania się.
    Pomagamy sobie w wykonywaniu zadań, pożyczając to co akurat jest potrzebne, a wspólne robienie przygód pozwala nam nawzajem poznać się lepiej.
    Jeśli ktoś jest zainteresowany dołączeniem do gildii zapraszam, aby napisać do mnie lub do kolegi Marecki_wawa

    Pozdrawiam,
    Bescior

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2013
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Witam

    Chciałam zaprosić do przyłączenia się do gildii, w której to dzięki obecności wielu doświadczonych graczy można szybko powiększyć swoją wyspę i rozszeżyć swoją wiedzę na temat gry. Każdy z członków gildii jest gotów w ramach swoich możliwości pomóc rozwijać się mniej doświadczonym graczom, dlatego jeszcze raz zachęcam nowych graczy do przyłączenia się.

    Pozdrawiam ;-)

    ewuś1978
    Ostatnio edytowane przez ewus1978 ; 05.08.2013 o 18:19

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Rekrutacja ciągle otwarta. Serdecznie zapraszam

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Witam
    Nastąpiły u nas malutkie zmiany gdzie zmieniła się Rada
    Prezes: ewuś1978
    Wiceprezesi: xpicassox, Marecki_wawa, Bescior

    Jesteśmy małą gildią gdzie w ten sposób efektywnie pomagamy sobie nawzajem, wykonujemy codziennie zadania Gildyjne i przede wszystkim panuje u nas miła atmosfera.
    Zapraszamy Wszystkich aktywnych graczy do naszej Gildi
    Jeżeli jesteś zainteresowany przystąpieniem napisz do osób zajmujących się rekrutacją: ewuś1978, xpicassox, Bescior

    Pozdrawiam xpicassox

    Aktualna liczba Graczy: 16
    Ostatnio edytowane przez xpicassox ; 01.09.2014 o 12:20 Powód: Aktualizacja

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.