Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Gratilacje za zniechecanie do gry

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra

    Gratilacje za zniechecanie do gry

    po problemach z logowaniem w ubiegły weekend i 'przegladach " prowadzonych przez obsługę udało mi sie wkońcu zalogować na serwerze testowym i szczena opadła z konta na 46 lvl masa zasobów dobrze rozwinetą gospodarką ukończonymi zadaniami zastałem konto z 0 lvl gospodarka w ruinie brak zasobów normalnie Hiroszyma po ataku










    gratuluje macie 1 gracza mniej

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Czarci Gaj
    kto to widzial grac na testowym
    tam co chwile czyszcza wioski

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Testowy jest, jak sama nazwa wskazuje, do testowania nowych funkcjonalności. Jeżeli devsi zdecydują że mają coś do przetestowania na lvl 1 to wyczyszczą Ci wiochę i tyle. Zresztą na stronie głównej serwera testowego pisze Ci to jak byk.

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia

  5. #5
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Widzę, że nick zobowiązuje
    Od zawsze wiadomo, że testowy ma to do siebie, że raz dostajesz wyspę z wyłącznie domem władyki (np. przy okazji testowania nowego samouczka), a innym razem dostajesz full wypas, ze wszystkimi budynkami na 5 lvl, całą masą silosów i młynów wodnych. Nie wspomnę o regularnym, szczodrym zasilaniu konta testowego klejnotami, za które na regularnym serwerze musisz zapłacić.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dawno nikt mnie tak nie rozbawił wyspa na testowym mu znikneła, straszne))

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Ale strategia marketingowa się im sprawdziła 100% diamentów więcej ostatnio było ludzie kupili za smsy i przelewy oni zarobili a za chwile dowiemy się że to koniec wersji beta z powodów technicznych oczywiście obym się mylił i twórcy gry zachęcili mnie znów do gry

  8. #8
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Luki89 Zobacz posta
    Ale strategia marketingowa się im sprawdziła 100% diamentów więcej ostatnio było ludzie kupili za smsy i przelewy oni zarobili a za chwile dowiemy się że to koniec wersji beta z powodów technicznych oczywiście obym się mylił i twórcy gry zachęcili mnie znów do gry
    Wydawało mi się, że wątek dotyczy serwera testowego...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.