Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Błąd lub bug Zaginiona Czaszka

  1. #1
    Osadnik Awatar Noem08
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Błąd lub bug Zaginiona Czaszka

    Piszę o tym nie dlatego, że to mi w czymś przeszkadza po prostu trochę mnie to zdziwiło. Wysłałam na przygodę zaginiona czaszka 200 wybornych łuczników właściwie tylko po to by ich stracić, bo posiadam już kuszników i oto co mnie spotkało:



    Generał nie zginął mimo to w obozie jest pozyskiwanie.



    obóz pozostał stoi pusty. Moje pytanie czym zaatakować pusty obóz??

  2. #2
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Generałem z wojskiem, jakimkolwiek.

  3. #3
    kowalray
    To ja kiedyś miałem tak w bitwie na wyspie jeszcze. Zdarza się cos takiego.
    Co do Zaginionej Czaszki to mam wrażenie, ze to przygoda niedopracowana. Pierwszy raz jak robiłem ją to wysłałem generałów i z wyspy ruszyli, ale nie pojawili się w menu gwiazdy w przygodzie. Myślałem już, że ich straciłem. Ostatecznie w przygodzie pojawili się po ponad godzinie :/ Za drugim razem z koleji jak robiłem przygodę to nie dostałem pełnego PD. Żeby zaliczało mi zadania w przygodzie to po jego wykonaniu musiałem przełączać się między wyspą, a przygodą. Dopiero wtedy mogłem zrobić "Zakończ zadanie". Mimo to dostałem tylko 3320 PD za wykonanie przygody. Napisałem do supportu, ale jak już jest tradycją odpowiedzi nie mam do tej pory.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    337
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co do gienków nie pojawiających się w menu gwiazdy, to jest ogolny problem, nie tylko w tej przygodzie.

  5. #5
    kowalray
    Mi się to zdarzyło tylko w tej przygodzie. Chociaż to nie największy problem. Bardziej mnie brak tego PD wkurzył.

  6. #6
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mimo to dostałem tylko 3320 PD za wykonanie przygody.

    Bo za te przygodę tyle jest i ani grama więcej, jak wykonasz wszystkie zadania po kolei kto re sie pojawiają, bo za samych bandytów będziesz miał trochę ponad 1k PD

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    raczej infantylna decyzja a nie bug (bez urazy)
    to przygoda z 4 poziomem trudnosci, kto w tej sytuacji na zwykly oboz majacy meele wojsko wysyla samych wyborowych lucznikow ?
    nawet pewnie nie sprawdziles w kalkulatorze wyniku walki,
    kalkulator obliczyl dmg, z obrazu wynika remis, a ze general NIE MOZE uczestniczyc w zadnej rozgrywce SAM, efekt miales na ekranie,
    a wystarczylo dolozyc 1 rekruta lub zaatakowac nimi pozniej oboz dowodcy, lucznicy zgineliby, w obozie pozostaloby troche na drugi atak i nie byloby tego posta,
    ... czasem tworzymy abstrakcyjne sytuacje winiac przy tym BB, bo przeciez Oni powinni przewidziec wszystko
    ... braku wyobrazni jak i glupoty ludzkiej nie da sie przewidziec

    to nic osobistego, mamy te wade prawie wszyscy

  8. #8
    kowalray
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Bo za te przygodę tyle jest i ani grama więcej, jak wykonasz wszystkie zadania po kolei kto re sie pojawiają, bo za samych bandytów będziesz miał trochę ponad 1k PD
    Nieprawda. Za pierwszym razem jak zrobiłem to dostałem 5k PD. Za drugim razem dostałem tylko 3220.

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie chciało mi sie tego robic, ale dobra, cała przygoda sklada sie z 4 obozów bandytów:
    1. 80Ma + 120Nz = 200PD
    2. 80Ko + 120Ma = 200PD
    3. 60Ko + 120Łu = 340PD
    4. 1ZK + 80Og + 20PO = 480PD

    Za pokonanie samych obozów dostajesz 1220 PD, a reszte za zadania po drodze, PD dopisywane jest po zakończeniu przygody a nie w jej trakcie. Przypatrz sie dokładnie, możesz ja zrobić i milion razy i wiecej jak 3220 nie otrzymasz. I support ci nie pomoże w niczym.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Dokladnie set2g w poradniku do czaszki jest błąd ktoś źle tam napisał a wszyscy sie rzucaja, ze za malo pd. Pisze 3320+2100 co jest bzdurą totalna, lekko ponad 3k się dostaje i tyla

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.