Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 109

Wątek: Wielkanoc 2013 - czyli poszukiwanie pisanek

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    06.07.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Owszem, tylko to wiąże sie z jakimis notatkami co kto komu albo kto dal , zeby oddac a nie przyjemna gra. Sa osoby dlaktorych ta gra to odskocznia od zycia codziennego a nie cos co zmusza do pracy :P Mialo byc przyjemnie a konczy sie jak zwykle.

  2. #32
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Gizmo09 co 5 dni pojawi się nowy ciąg zadań z 5 zadaniami. Po zrobieniu jednego zadana drugie pojawia się natychmiast.
    Dzięki też tak myślałem, że za proste by to było gdy co dziennie się pojawiło jedno takie zadanie za 150 pisanek

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    A do tego poszukiwania to kto jest potrzebny - jak odkryć te pisanki??

  4. #34
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gizmo09 Zobacz posta
    Dzięki też tak myślałem, że za proste by to było gdy co dziennie się pojawiło jedno takie zadanie za 150 pisanek
    No tak dobrze nie ma, ale i tak można 600 jaj zdobyć, w zeszłym roku można było jedynie 300.

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    @giga45 do zadań dostaniesz od gry.

    @pepitka odkrywca - poszukiwanie skarbów, oprócz zwykłych surowców przynosi jajka

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    05.04.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Słoneczny Gród
    pisanki otrzymujemy za wykonywanie zadań z księgi, nie za wykonywanie

    przygod zakupionych u kupca, jest nawet w opisie" za tą przygode nie

    otrzymasz żadnych nagród"

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    ok - dzięki za pomoc

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Niestety, im wyższy lvl tym gorsze questy a nie są wcale lepiej płatne, ja od eventu z dyniami wstrzymałam lvlowanie, właśnie po to by na świątecznym i teraz wyciągnąć jak najwięcej bonusów, już nie mówiąc o zebraniu monet gildyjnych, niestety na wyższym lvlu opłaca się bardziej je skupować niż robić zadania. W gildiach osoby na niższym lvlu "nadrabiają" z zadaniami za osoby z wysokim lvlem. Zdała by się tu poprawka, by nagroda naprawdę była adekwatna do zadania. Bo też chciała bym w końcu zacząć lvlować

    Co do zadanek
    1. przygody do ukończenia zadań dostaje się z "wcześniejszego zadania" więc przygody w sklepie są dla osób którym w jakiś sposób przygoda zniknie.
    2. za samo ukończenie "przygody" z poszukiwaniem jajek nie ma nagrody - nagrodę dostaje się za ukończenie zadania w którym do wykonania jest przygoda
    3. mało na zawał nie padłam jak przeczytałam ostatnie w ciągu zadań - miałam zwiększyć ilość posiadanych pisanek o 500 (na lvlu 34), dobrze że się ma znajomych, co pożyczą
    4. z tego co podali na czacie kolejne ciągi zadań mają się odpalać co tydzień - ale nie znalazłam nigdzie potwierdzenia. Wiem za to że na testowym nawet przy nie ukończonym jednym ciągu pojawiał się drugi ciąg zadań w zadaniach oczekujących.
    5. bardzo dużo osób skupuje drogo pisanki prawdopodobnie na generała, więc dziś kupiłam np. młyn wodny od graczy za 100 pisanek mniej więcej... mam nadzieje, że to cenowe szaleństwo minie, bo sama chciała bym je skupić, ale ci co lubią bawić się w handel - mają teraz raj

  9. #39
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    http://scr.hu/0fu4/2krjq

    Moje drugie zadanie eventowe i już mi się odechciało ;/ wpierw azyl a teraz takie coś, używając skromnie nastrojowej metafory, "jajca" po całości

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    przepraszam za głupie pytanie (jestem nieobyta w tym temacie), ale w jaki sposób szuka się pisanek?
    trzeba wysłać odkrywcę?

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.