Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 109

Wątek: Wielkanoc 2013 - czyli poszukiwanie pisanek

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    warunekconajmnie 18 lat i codzienna gra-min. 2h.choc teraz bedzie ci trudno znalezc gilde. kazdu bedzie myslal ze chcesz oszukac. ale zadanie bedzie do srody to sie do ciebie przekanaja. pisz

    napisalem ci prywatna wiadomosc odpisz mi.
    Ostatnio edytowane przez Wielki_Zbigniew ; 14.03.2013 o 18:17

  2. #52
    Osadnik Awatar Texturos
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wielki_Zbigniew: dzięki wielkie, ale gdybym chciał być członkiem glidii dawno bym już nim był lub założył ją sam, nie jestem aż tak aktywnym graczem.

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    to masz problem. 500 pisanek sopro kosztuje. musisz poszukac kogos co sprzeda ci za 1 rybke a pózniej mu odsprzedasz za 1 rybke.
    chociaz i tak handel pomiedzy nowimi znajomymi dopiero po 24h. spoko z tą aktywnoscią wiadomo ze kazdy ma psa kota, dziewczyne ŻONE, DZIECI. 2 H NA ZADANI GILDA TO CHYBA NIE PROBLEM
    Ostatnio edytowane przez Wielki_Zbigniew ; 14.03.2013 o 15:38

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    krucafuks jak u kogoś☻ hajsu jest dosyć sporo to nie zważa czy ubyło 50 czy 100 monet

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    guci. nie wiem jak ty ale ja bym bał sie komus sprzedac 300 pisanek za 1 rybke. licząc po 20 monet to jest 6000 monet. jestem poczatkujący.

  6. #56
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Wazyl Zobacz posta
    set2g, wspomniałeś w swoim pierwszym poście jakie zadania są na poszczególne lvle, jeśli masz wyprodukować napitek i wydać napitek to gratuluje, bo ja za 10 pisanek na przedziale 40-50lv mam pierwsze zadanie: wydaj 1500 wędlin, wydaj 1500 drewna egzotycznego. Tak więc albo są losowe zadania albo masz błędne źródło informacji.
    Są 4 łańcuchy zadań i z tego co analizuje to chyba łańcuchy są przyznawane losowo, ale pewnie w końcu będzie się robiło wszystkie 4 łańcuchy.

  7. #57
    Osadnik Awatar Texturos
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wielki_Zbigniew: spoko dam sobie jakoś radę, chciałem tylko pokazać że pomysły na takie zadania wydają mi się bez sensu

    ps.
    a wiadomo o co chodziło autorom takich pomysłów

  8. #58
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    @texturos znajdź sobie jakąś fajną średnią gildię tak jak mi sięudało, gdzie jest się bez napinki i bez opłat
    kto da? nie wiem, ale szukaj, prubój, wysłanie jednej czy dwóch info nic Ci nie zrobi

    @ piwonia tak są 4 łańcuch zadań, przydzielane w losowej kolejności.
    Wszystkie zadania opisałem tu:
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...ll=1#post80561

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    masz racje. nie po to była nagroda 500 klejnotów w czterech wiatrach. pracowałem w wielkiej korporacji. i znamich myslenie

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja wcześniej nie byłem w zadnej gildzie. ale teraz jestem i nie żałuje. nic nie wpłacilem za wstep. posmiac sie troche. zawsze pomoga w zadanich. czas milej upłunie. ciagle wpatrywanie się jak osadnicy chodzą po mapie to troche nudne zajęcie.

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.