Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Cisza.

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Popieram Niechaj się stanie cisza AvE

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Cisza na koloni od 16 do 17

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Jest 16.03 i ciszę zarządził support, który zaserwował nam kolejną konserwę. Czyli oni dają nam to co sami chcemy więc po co narzekać ?

  4. #34
    Osadnik Awatar wordan
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Nowy Świat
    dokładnie tak Swallow gdyby 50% Usherów na tydzień przestało grac na pewno by to zauważyli
    szkoda tylko ze to nie możliwe nie z tymi ludźmi nie z polakami.... my nie potrafimy się jednoczyć
    noo... chyba że mamy bat nad sobą

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez wordan Zobacz posta
    dokładnie tak Swallow gdyby 50% Usherów na tydzień przestało grac na pewno by to zauważyli
    szkoda tylko ze to nie możliwe nie z tymi ludźmi nie z polakami.... my nie potrafimy się jednoczyć
    noo... chyba że mamy bat nad sobą
    Wordan zgadzam sie z toba Ale coz to pokazuje jacy naprawde jestesmy.Niestety przez skaczacy czat post moj poszedl dzis na g1 w odpowiedzi na to napisalem bardzo brzydkie slowa i o dziwo nie dostalem za to bana
    I dziekuje wszystkim tym co sie przylaczyli do ciszy za naszych zaginionych generalow i kolegow-kolezanki ktorzy zakonczyli grac

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    przeczytałam wszystko co zostało napisane w tym wątku i niestety znów przykre stwierdzenie ze nie ma jedności wśród graczy a każda akcja skierowana do BB kończy się bełkotem malkontentów
    popieram każdą akcję która pokazuje nasze niezadowolenie z wyników prac specjalistów z BB, zdecydowanie jestem za akcją proponowaną przez Zumiego - tylko uderzenie po kieszeni twórców gry spowoduje wlączenie myślenia u tych osób
    sama włożyłam w tę grę parę realnych groszy, od dawna już jednak nie dokładam do tej partaniny i żadne 100% tego nie zmieni, za buble nie płacę. a to że wydałam trochę kasy nie oznacza że będę grać jeśli nic się na lepsze nie zmieni.
    moim zdaniem każda forma protestu jest dobra, a najlepsza ta która uderzy z mocną siłą po kieszeni właścicieli tej gry - to może mogłoby pobudzić ich do działania

  7. #37
    Osadnik Awatar Nimphianey
    Dołączył
    24.01.2013
    Posty
    50
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez oginus Zobacz posta
    przeczytałam wszystko co zostało napisane w tym wątku i niestety znów przykre stwierdzenie ze nie ma jedności wśród graczy a każda akcja skierowana do BB kończy się bełkotem malkontentów
    popieram każdą akcję która pokazuje nasze niezadowolenie z wyników prac specjalistów z BB, zdecydowanie jestem za akcją proponowaną przez Zumiego - tylko uderzenie po kieszeni twórców gry spowoduje wlączenie myślenia u tych osób
    sama włożyłam w tę grę parę realnych groszy, od dawna już jednak nie dokładam do tej partaniny i żadne 100% tego nie zmieni, za buble nie płacę. a to że wydałam trochę kasy nie oznacza że będę grać jeśli nic się na lepsze nie zmieni.
    moim zdaniem każda forma protestu jest dobra, a najlepsza ta która uderzy z mocną siłą po kieszeni właścicieli tej gry - to może mogłoby pobudzić ich do działania
    Popieram Cię. To dobry pomysł, jak wszyscy przestaną (lub znaczna część) kupować, administracje pociśnie po kieszeni może w końcu zrobią coś z tym, tym bardziej, że nikt się nie tłumaczy z zaistniałych sytuacji - dają tylko jakieś żałosne info. o ciągłych konserwacjach i innych duperelach po których zamiast być rzekomo "lepiej" jest gorzej.

  8. #38
    Osadnik Awatar Nimphianey
    Dołączył
    24.01.2013
    Posty
    50
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez wordan Zobacz posta
    dokładnie tak Swallow gdyby 50% Usherów na tydzień przestało grac na pewno by to zauważyli
    szkoda tylko ze to nie możliwe nie z tymi ludźmi nie z polakami.... my nie potrafimy się jednoczyć
    noo... chyba że mamy bat nad sobą
    aha, świetnie to ująłeś! Iż polacy nie potrafią się jednoczyć chyba, że wszystkim nam zagrożono, czymś poważnym.

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.06.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Mam powoli dość tej gry...a raczej jej permamentnego ulegania awariom. Jak można skasować konto?

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez asmod Zobacz posta
    Mam powoli dość tej gry...a raczej jej permamentnego ulegania awariom. Jak można skasować konto?
    Tylko support moze skasowac twoje konto

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.