Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: Cisza.

  1. #11
    Osadnik Awatar Hmdw
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowy Świat
    Myślę, że taki protest może przynieść większy skutek. Także przyłączam się do "minuty" ciszy.
    Zapraszam wszystkich do współpracy przy tworzeniu strony o grze.


  2. #12
    Osadnik Awatar Vuirulent
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    217
    Serwer
    Nowy Świat
    niestety jak tak dalej będzie to wyglądać to za niedługo serwer to będą mapy widmo

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    dolaczam sie do ciszy , to co sie tutaj dzieje na serwerze to jest parodia

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Próbowałem wejść na przygode niestety wywalalo mnie z gry dopiero na nastepny dzien udało sie juz mylalem ze po przygodzie :/

  5. #15
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez maciekb1 Zobacz posta
    grałem w różne gry mmo i wszędzie jest ten sam problem...i znika po przeniesieniu się na serwery niemieckie...niestety to jest przykre ale prawdziwe...
    Z ciekawosci - ktore to problemy niby znikaja ? Zaginieni generalowie na niektorych kontach wiszą juz od 1,5 roku (kumpel z gildii stracil tak 5 zwyklych z cala zawartoscia - ktora dalej zajmuje miejsce w domach, ale nie jest dostepna), lagi sa, kolejka logowania jest (mniejsza, bo serwery sa na tyle stare, ze ludzie juz dawno pouciekali, ale jest), bloki raz wychodza raz nie ..

    Ogolnie z niemieckimi serwerami jest jak z niemieckimi samochodami - od jakiegos czasu (ktory dziwnie przypada na start serwerow angielskich i polskich) ich niezawodnosc to jedynie mit.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowy Świat
    sparkz chyba nie rozumiesz co ja pisze...nie mowie ze serwery niemieckie są nie zawodne,chodzi o to ze jak na niemieckim się coś psuje to reakcja jest natychmiastowa...nie mam tez na myśli tylko TSO...innych gier wymieniać tu niewolno..

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    132
    Serwer
    Nowy Świat
    Pomysł dobry ale ja proponuje to zorganizowac np w najbliższy poniedziałek 25 lutego od 6:00 do 18:00. rozgłosic w gildiach ze na kanałach ogólnych nie piszemy i wtedy byłby efekt lepszy...

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Cześć pamięci poległych i zaginionych w akcji

  9. #19
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez maciekb1 Zobacz posta
    sparkz chyba nie rozumiesz co ja pisze...nie mowie ze serwery niemieckie są nie zawodne,chodzi o to ze jak na niemieckim się coś psuje to reakcja jest natychmiastowa...nie mam tez na myśli tylko TSO...innych gier wymieniać tu niewolno..
    Pytanie, czy Ty rozumiesz co ja pisze, bo wyliczylem Ci rzeczy ktore sa zepsute od miesiecy tak tu, jak i tam i nikt nie sprawia wrazenia, ze spieszy sie z ich naprawa.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Popieram prostest ale zrobmy prostest prawdziwy na wszystkie polskie serwy wszyscy razem np nie kupujmy klejnotow przez tydzien lub 2 ale razem wspolnie solidarnie Umowmy konkretny termin oglosmy to i pokarzmy ze za bledy niedopracowana gre i problemy z graniem wogole nie bedziemy placic to by byl bylo bolesniejsze i pokazalo BB ze nie bedziemy bezczynnie stac i patrzec na ich olewke Nie szkoda wam kasy na gre ktora ma mozliwosci lecz ludzi ktorzy ja tworza zamiast pieniadze ktore plyna z naszego portfela zainwestowac w gre wyrzucaja ja w co nowsze spoty reklamowe Dlaczego widze co chwile nowe grafiki a dostajac jakies wspaniale zadanie mecze sie z logowaniem ginacymi gienkami czy 3h kolejka logowania

    Po co jest serwer testowy czy nie do testow odnosze wrazenie ze to nasze serwery sluza do testow Sami ocencie ile przyniesie dzisiejsza akcja i jakie beda jej skutki na jednym malym serwerze gdzie i tak czesc o akcji nie slyszala a moze jednak warto wziasc i 2 tyg bez klejnotow jechac Ile spadna wtedy ich zyski i kogo to zaboli bardziej? Nas? Raczej nie. BB i Ubi? Zdecydowanie tak

    ps. Wybaczcie bledy

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.