Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Gra pobiera znacznie większą ilość danych.

  1. #1
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia

    Gra pobiera znacznie większą ilość danych.

    Witam,

    Posiadam internet mobilny. Aktualnie gra jest dla mnie niemożliwe ponieważ TSO po ostatnie konserwacji zaczęło pobierać bardzo wysokie ilości danych - w ciągu godziny potrafi ściągnąć do 150mb danych. Dla wszystkich osób, które posiadają internet mobilny to jest spora liczba; w ciągu kilku dni pożegnamy się całym pakietem danych o ile mamy limit - bez limitu.. możemy spotkać sie z rachunkiem rzędu kilkuset złotych.

    Mam nadzieję, że jutrzejsza konserwacja coś temu zaradzi, w innym wypadku zwyczajnie odpuszczam - mniemam, że zrobią tak wszyscy dla których w takim momencie gra będzie zwyczajnie katorgą. Ktoś wspominał, że odpowiedzialna za to może być ciągle przeskakująca i aktualizująca się zakładka handlu - nie potrafię odnaleźć tego wątku.
    No fuck was given that day.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez JackDanieIs Zobacz posta
    Ktoś wspominał, że odpowiedzialna za to może być ciągle przeskakująca i aktualizująca się zakładka handlu - nie potrafię odnaleźć tego wątku.
    Też to widziałam. A jeśli chodzi o naprawę tego to Xaar będąc na globalu napisał że czaty zostaną najwcześniej naprawione za tydzień.
    Także obstawiam że wielu z nas bierze bezterminowy urlop od gry i znajduje jakąś ciekawszą gre która czas zjada...
    [KAC] - gildia Krwawa Armia Ciemności zaprasza wszystkich złaknionych miłego towarzystwa i ciekawych konkursów!
    PW w grze proszę do mnie kierować ~~Kolonia~~

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.09.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Już wcześniej o tym pisałem było czytać. Swoją drogą ja już po sprawdzeniu kosztów, na razie sprawdziłem jedno łącze z Play. W cztery dni partacze z BB spowodowali koszt w wysokości 65 zł polskich, nie wirtualnych a rzeczywistych. Przyczyna, kompletna ignorancja w stosunku do własnego braku wiedzy, wykonywania zadań bez przeprowadzenia testów itp.. Wiele tłumaczy bardzo długa lista miejsc pracy w BB. Gdyby nie alert (który już bardziej wyczuliłem) transferu to zapewne zabawka zepsuta przez "programistów" kosztowała by mnie około 200-300 zł.

  4. #4
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    W takim wypadku też porozglądam się za nową rozrywką, byle bez pośrednictwa BB.
    No fuck was given that day.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podliczyłam każda godzina gry w obecną wersje gry to 76MB !!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Osadnik Awatar JackDanieIs
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Kolonia
    A wcześniej było to.. 20mb łącznie z ładowaniem, a kolejne godziny do 15mb.
    No fuck was given that day.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.