Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Poradnik Azyl bandytów - Weteran (250)

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czy w G2 do pierwszej fali musze użyć Doświadczonego Generała/Szloma (info na poradniku poznanczyka), czy może też być Ponury Żniwiarz?
    btw. skąd się bierze Szloma?

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fasi Zobacz posta
    Jeśli chodzi o G1 to możliwe jest inne ustawienie generałów tak aby wypuszczać jednego po drugim do bloku (blok sprawdzony i łatwiejszy do wykonania IMHO).

    Generałów wysyłamy jeden po drugim: A wysyłamy na obóz A, B na bossa (obóz 3) i zostanie przejęty przez obóz B, a Weterana na 3
    Blok mimo lagów zadziałał potwierdzam skutecznosc poraz pierwszy

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Kolonia
    na zadnym bloku nie tzreba uzywac szybkiego (szybki to kazda odmiana niestandardowego generala - szlom/doswiadczony/zniwiarz czy jaki tan jeszce wejdzie)
    na bloku nr 2 zalecany jest szybki poniewaz walczy o 20 sek krocej niz zwykly general, ale jak nie masz lagow i poslesz obu generalow w miare szybko (w ciagu tych 15sek jeden po drugim) to nie bedzie problemow.

    tylko w bloku C zmienilbym na 2R 102E 1K - wtedy walka bedzie o 1 runde dluzsza i bez problemu zwyklym generalem mozna atakowac pierwza fale


    co do ustawienia bloku 1 pokazanego przez fasi to czy general nie pojdzie przypadkiem lewna strona na oboz B?

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    co do pierwszego bloku, to fasi napisal, ze atakujac oboz B generala wysylamy na przywodce, ja tak zrobilem i bloki weszly bez problemu

    a jezeli chodzi o G2 to mam weterana i zniwiarza, wiec zgodnie z tym co napisales nie powinienem miec problemu, zaraz sie okaze...

  5. #15
    Osadnik Awatar Rademenesik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    156
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Kiernoz Zobacz posta
    czy w G2 do pierwszej fali musze użyć Doświadczonego Generała/Szloma (info na poradniku poznanczyka), czy może też być Ponury Żniwiarz?
    btw. skąd się bierze Szloma?
    tak mozna uzyc w pierwszej fali zwyklego a co do szloma byl do zdobycia w jakims evencie poprzednim oraz polecam moje poradniki moze kilka ustawien wam sie przyda Pozdrawiam Rademenesik Rademenesik-Zbiór-Poradników-Przygód-Generał-200

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Champi0n Zobacz posta
    Blok mimo lagów zadziałał potwierdzam skutecznosc poraz pierwszy
    Potwierdzam skuteczność po raz drugi

  7. #17
    Osadnik Awatar Kriss80
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    75
    Serwer
    Złota Góra
    Z3nfist świetna robota.
    Poradnik bardzo dobry i małe straty. Moje: 145R 100K 193O. Z takimi stratami to aż miło robić taką przygodę. Pozdrawiam i mam nadzieję że jeszcze jakieś poradniki przygotujesz

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.