Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Ciekawe rozwiązanie problemu

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia

    Ciekawe rozwiązanie problemu

    To forum przypomina mi zamierzchłe czasy PRL-u
    Godzinę temu założyłem wątek Do BB_xaar w którym grzecznie napisałem, że nam graczom nalezy się jakakolwiek informacja na temat tego co dzieje się z grą. Czy znają problem, czy próbują naprawić, kiedy jest szansa na poprawę grywalności.
    W wątku dopisały się cztery osoby i co?.......
    Wątek zniknął. Nie przypuszczam, żeby BB_xaar był tak nieodpowiedzialny i usunął niewygodny dla niego wątek. Raczej śmiem podejrzewać, że to któryś z jego wiernych przydu... znaczy chciałem napisać moderatorów "zamiótł sprawę pod dywan" (czytaj usunął wątek. Tak się nie robi drodzy moderatorzy, tak zachowują się małe dzieci, a chyba nie chcecie, żeby za takich Was uważać.

    PS. Wątek zapisałem (zrobiłem print screen ekranu) w razie jakichs problemów (czytaj bana).

  2. #2
    Odkrywca Awatar Gizmo09
    Dołączył
    11.01.2013
    Posty
    855
    Serwer
    Kolonia
    Niewygodne fakty znikają wraz z krytykom wylewaną

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nic dziwnego, że go nie znalazłem a szukałem bo się xaar pojawił i nawet odezwał.
    I faktycznie dziwne że go usunięto bo był w przeciwieństwie do wielu innych bardzo grzecznie i kulturalnie napisaney.
    No ale ten temat widać dla kogos jest niewygodny.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowy Świat
    Czytałem go wcześniej i szczerze powiedziawszy miałem nadzieje, że się ten wątek jakoś rozwinie zwłaszcza że podzielam zdanie o mówieniu prawdy jaka by ona nie była.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Mam nadzieję, że nie zjawi się tu jakiś nadgorliwy moderator i nie wykasuje wątku oraz, że pojawi się BB_xaar i odpowie tu,albo na głównej stronie na nasze pytania.
    Wszak weekend już sie skończył.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Stan58 - jest jak piszesz!!! Ale nie chce Cie martwic, to nic nie da. Nie jestem w stanie zrozumiec dlaczego moderatorzy sa wybierani tacy a nie inni???? Ktorzy tak postepują a nie inaczej. Jak boga kocham - nie rozumiem!!! Przecież mozna by było wybrac odpowiednich ludzi i byłoby po kłopocie - po problemach - po skargach na moderatorów itd. To takie proste....ehhhh

    //edit

    Moderator powinien cieszyć się szacunkiem, uznaniem i to nie wsród swoich kolegów moderatorów tylko wsród userów.
    drodzy moderatorzy, zadajjcie sobie to retoryczne pytanie. "Czy ja mam szacunek wsród graczy?"
    Wierzcie mi - zaden z nas nie bedzie miał żalu do was za dawanie banow za grube wulgi za małpi spam.
    A skoro za to żalu nie mają...to za co mają?? Ot takie filozoficzne rozważania na wieczór dla was moderatorów
    Ostatnio edytowane przez Zajadek ; 18.02.2013 o 22:56

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    usunęli, mój jeden wątek też usunęli

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No zes w Polandji mieszkamy morze nie wszyscy zajadek,Stan58.Wszędzie jest tak samo gdzie nie zajdziesz coś załatwić to patrzą się na ciebie jak na złodzieja bo czasu na plotki brak.Robią wszystko byś miał mękę by załatwić cokolwiek tu jest podobnie,ja jestem pan a reszta nie podskakiwać siedzieć cicho bo polecą bany.Wali PEERELEM.Smutne to

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    A może jeśli nie BB_xaar to wypowie się tutaj któryś moderator i odpowie na pytanie co się stało z moim poprzednim wątkiem? w którym miejscu był obraźliwy, że wymagał wykasowania? Jeśli nie pamiętacie dorodzy moderatorzy to poproście, mam print screena to wkleję, aby Wam pomóc.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Żenująca gra nie mogę się zalogować, do tego zero odpowiedzi w ich strony, jutro widzę się z moim adwokatem ciekawe, czy da radę odzyskać pieniądze które wpakowałam w tą grę

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.