Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą/usunięciem wymogu na azyl bandytów w zadaniu cztery wiatry

Głosujących
413. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    356 86.20%
  • Nie

    57 13.80%
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: Zmiana 5 zadania w czterech wiatrach

  1. #21
    szymonwch
    Cykl celowo jest tak skonstruowany, żeby ruszyć rynek, który wywrócił się do góry nogami Przecież to gracze sprzedają mapki i przygody na rynku a nie BB . To że cena za przygodę na rynku jest wysoka, to normalna kolej rzeczy.
    Jestem na 42 poziomie i miałem szczęście, dostałem granit za pierwszym razem, nie wiem jak będzie z "przyjaciółmi" w razie czego mam *3, oczywiście kupione na rynku.
    Patrząc na nagrody za całą serię, sam dobór zadań nie jest jakiś z kosmosu, natomiast grając w tę grę, każdy przede wszystkim powinien liczyć na siebie i własną gospodarkę a nie tylko na gildię i szczęśliwy traf. Wszyscy kolekcjonują zasoby i BB chodzi właśnie o to, żeby te zasoby ruszyć. Brak Ci mapek? sprzedaj zasoby na rynku za mapki, nie masz zapasów? graj tak, żeby je mieć. To jest gra strategiczna nie polegająca tylko na laniu bandytów, żeby ich dobrze zlać, trzeba mieć zaplecze...
    Nudne staje się łatwe osiąganie celu, więc rozumiem twórców gry, nie rozumiem tylko stałego narzekania "jak nam ciężko" itp... Najlepiej żeby BB dało nagrody za samą aktywność. Jeśli mi się nie uda, to będzie to moja wina i moja porażka.
    Dodatkowe nagrody za poszczególne zadania także są dość atrakcyjne, więc nie ma co narzekać, tylko brać się do roboty.
    Zgadzam się z poglądem, że zastosowano zbyt szerokie widełki w poziomach graczy, 45 a 36 poziom to dwa kompletnie różni gracze i gdybym zastał to zadanie na 36 poziomie, to bym je skasował bez zastanowienia.
    Ostatnio edytowane przez szymonwch ; 22.02.2013 o 13:22

  2. #22
    Osadnik Awatar rycha86
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    myśle że nie było by tego szumu jak zadanie było by bez ograniczenia czasowego !
    a ci co dali ceny z kosmosu ! muszą wiedzieć że chytry 2x traci !
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zorro ; 24.02.2013 o 19:05 Powód: moderacja treści nieregulaminowych

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    171
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Sir_Czacha Zobacz posta
    Nigdzie nie jest napisane że musisz przejść ten EVENT, zgadzam się z Lorrondem.
    Zastanówcie się najpierw nad tematem/uzasadnieniem wątku, a potem piszcie. Nikt nie mówi (nie chce), żeby zadania były proste, nikt niczego nie chce za darmo.

    Mowa jest o tym, że złym pomysłem jest umieszczanie zadania, którego wykonanie zależy nie od gracza, ale od przypadku. To tak, jakbyś po opłaceniu kursu i egzaminu na prawo jazdy miał rzucać przed komisją kostką - jak wypadnie trzy, to zdałeś. A jak nie wypadnie - nigdzie nie jest napisane, że masz mieć prawo jazdy

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    zrobiłam azyl właśnie 2gi raz i granitu nie uświadczyłam. Spowodowało to również to że zrezygnowałam z robienia zadania, bo straty jakie się ponosi są nieadekwatne do otrzymywanej nagrody. Ktoś chyba nie do końca przemyślał tę kwestię. Ewentualnie proponuję zwiększyć prawdopodobieństwo dropu granitu....

  5. #25
    szymonwch
    W gildii której jestem członkiem, niektórzy robili azyl i po cztery razy. Jeśli podchodzicie do zadanie TYLKO pod względem opłaca/nie opłaca, to przestańcie grac w tą grę.... w końcu w każdej przygodzie traci się wojsko, w każdej wpada różny drop, zawsze losowy.
    "Przyjaciół" także udało mi się zrobić za pierwszym razem, więc szybko uporałem się z zadaniem. Natomiast nie płacze z powodu straty wojska bo gra się przywiesiła, a idąc śladem autora postu, miał bym do tego prawo... w końcu to był bezpieczny blok (banici - G3)... a tu niespodzianka... 233 koni i 10 żołnierzy. Skoro gram w settlersów, to liczę się z przypadkowością, w każdym momencie. Jeśli każdemu miał by wpaść granit w azylu, to jaka by była zabawa, skoro jej wynik był by do przewidzenia już na samym początku?
    Pozdrawiam, także malkontentów

  6. #26
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A kto powiedział / gwarantował , że każde zadanie w TSO ma być wykonalne przez każdego / łatwe / bez dodatkowych inwestycji ... etc. ?

    Ja po trzeciej próbie z granitem w Matczynej ... zrezygnowałem z dalszych zadań ( nie opłaca mi się dalsza inwestycja) ... i nie mam pretensji do BB że mi granit nie wypada - ot, mój pech

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.06.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    robiłem to zadanie 3x ,oczywiscie bez granitu więc zrezygnowałem.Może i 4-ty bym robił ale nie wiedziałem,że przedłużą o tydzień.Pomysł całkowicie nietrafiony

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    @ szymonwch
    Napisałeś aby gracze ruszyli zapasy, miałem 3 miesiące przerwy w czynnym graniu, full magazyny, 60k koni, chlebka, napitku czy mieczy brąz i co szykując się do 5 podejścia zjechałem owy magazyn, jaki to sens? Normalnie z tym stanem zrobiłbym kilka razy czarnych, wikingów czy cokolwiek z małymi stratami, a nie gdzie grając na zwykłym generale muszę puszczać konnych jak baranki na rzeź.

    Powiecie ok po co robić ten event, ale nie jest on chyba po to, aby machał Tobie przysłowiową kością zza szyby i budził jak padło wcześniej słowo frustracje. Patrzcie co Wam może dać, ale tylko popatrzcie? Wybranie azylu kompletnie jest w niesmak, jeśli chodzi tylko o granit, mogli chociaż dać do wyboru jakikolwiek z pułapu 11% czy 22%
    Niestety możemy jedynie wylewać swoje żale, bo co mi z tego że to zmienią jak już straciłem wystarczająco zasobów by się zniechęcić po raz kolejny ;/

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Opieranie wykonania zadania na szczęściu zdobycia konkretnej nagrody z przygody, to nie gra, to settlersowska wersja lotto. W zakłady bukmacherskie nie gram, gram w TSO. Zrobiłem raz Azyl Bandytów dla frajdy. Nie trafiłem z granitem i skasowałem 4 wiatry. Szkoda, bo przed "Azylem" były też trudne zadania (jak dla mnie) i je wykonałem. Była frajda. Szkoda, że na "Azylu" się skończyło moje rejterowanie w 4 wiatrach, ale jak wspomniałem, ja wolę grać w Settlersy, a nie w lotto. Zresztą mam w gwieździe inne przygody, które czekają w kolejce, więc "Azyl" "wepchnął" się innym przed kolejką. Tak samo jak "Banici", no ale taki przywilej questów.

  10. #30
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pocieszające jest to, że wielu z nas ma do tego dystans i nie szuka winnych w BB. Oby więcej takich ciekawych eventów jak ten " Cztery wiatry" - bo niewątpliwie jest to ciekawy event. Moja koleżanka Oskiolo zrobiła wszystko z przytupem - szczęściara

    Pomogłem Jej troche w trudnych przygodach i tyż mam frajdę, że choć jednej osobie w mojej Gildii się udało.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.