Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zmianą/usunięciem wymogu na azyl bandytów w zadaniu cztery wiatry

Głosujących
413. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    356 86.20%
  • Nie

    57 13.80%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Wątek: Zmiana 5 zadania w czterech wiatrach

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam. Zrobiłam 2 razy azyl, z pierwszego dropu tytan, z drugiego bele, 400 mapek wydanych a zadanie nadal nie zaliczone Ceny na rynku za mapki są już kosmiczne. Staram się nie nazwać brzydko tego co wymyślił to zadanie.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja tam nie mam nic przeciwko. Mam 50 lvl i delikatnie mowiac troszke mi sie juz nudzi, a nowe wyzwania mile widziane. Azyl / Matczyna i Zakazane nie sa zbyt chetnie robione, a tak przynajmniej jest motywacja, zeby je choc kilka razy zrobic. Wydaje mi sie, ze zadania sa dobrze przemyslane przez BB i nieprzypadkowo sa wlasnie takie, a nie inne. Oczywiscie zawsze mozna dalej trzaskac Wyspe i Czarnych, ale czy to nie robi sie juz nudne?

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lorrond Zobacz posta
    A ja tam nie mam nic przeciwko. Mam 50 lvl i delikatnie mowiac troszke mi sie juz nudzi, a nowe wyzwania mile widziane. Azyl / Matczyna i Zakazane nie sa zbyt chetnie robione, a tak przynajmniej jest motywacja, zeby je choc kilka razy zrobic. Wydaje mi sie, ze zadania sa dobrze przemyslane przez BB i nieprzypadkowo sa wlasnie takie, a nie inne. Oczywiscie zawsze mozna dalej trzaskac Wyspe i Czarnych, ale czy to nie robi sie juz nudne?
    Zastanów się co piszesz. Tu nie chodzi o to żeby sobie raz zrobić tą przygodę, wtedy nikt by nie miał nić przeciwko....
    Przeczytaj uzasadnienie ankiety.

    Myślę, że celowo próbujesz sprowokować innych graczy takimi postami

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    248
    Serwer
    Złota Góra
    Witam też jestem na tak dla 50 lvla to nie kłopot robić takie przygody po kilkanaście razy ale dla mniejszych lvli to już kłopot jest i taki drop za 1 razem to tylko na farcie się dostanie chyba że zwiększą możliwość loota to wtedy inna rozmowa jest .

  5. #15
    Osadnik Awatar Archax
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Słoneczny Gród
    tak, cena za tą przygodę jest chora, i do tego jest ona jedno osobowa więc wszystko musisz robić sam, nie możesz kupić dropa

  6. #16
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    robiłem azyl raz, blok nie wszedł, trudno, moja strata, zapożyczyłem sie w mapkach, na niego i co, bele, nie wiem, czy jak odrobie wojsko podołam na mapki, massakra

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jezu, najlepiej żeby w każdym zadaniu było oddaj 5 kamieni, przecież nie może być z byt łatwo, o to chodzi żeby były trudne zadania, że będziemy sie wkurzać przy robieniu ich i nie będą się od razu udawać

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Wykonanie tego zadania nie jest trudne,lecz kosztowne,staje się takim, poprzez losowość łupu,a musisz zdobyć jeden wymagany rodzaj tegoż łupu, aby system zaliczył wykonanie zadania.
    Losowość łupu, powoduje,że masz(niezależnie od ciebie/mnie) niezliczoną ilość wykonań zadania i nie ma tu mowy o trudności,a przygodę,którą musisz wykonać możesz zdobyć w bardzo ograniczony sposób-bardzo kosztowny sposób .
    To zadanie,mogłoby być trudne,gdyby założono ukończenie przygody ze stratą XX rodzaju wojsk.
    Dzięki takiemu wymogowi wykonanie zadania byłoby trudne i zależało od nas,a nie losu jaki będzie łup z przygody.
    Myślę,że to zadanie jak i inne zadania z losowym łupem,są bardzo przemyślaną strategią BB...i dlatego nie zmienią ich.
    Jest coś takiego jak wewnętrzna ambicja i ludzie pomimo strat,kosztów i tak chcą przejść to zadanie zwycięsko...niektórzy malkontenci nazywają naiwnością,głupotą taką ambicję,ale Oni właśnie są malkontentami a nie twórcami tej gry.

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tylko twórcy nie powinni zapominać że na rynku jest ogromna konkurencja i jeżeli ludzie stracą serce do tej gry to przeniosą się gdzieś indziej. Tak więc zadania mogą być trudne, ale nie powinny rodzić frustracji i zniechęcenia. Poza tym chyba lepiej aby 90% graczy przeszło całe zadanie z wszystkimi przygodami zrobionymi raz niż 5% zrobiło po nawet średnio 5 przygód.

  10. #20
    Osadnik Awatar Sir_Czacha
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez The_Hihi Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez Lorrond Zobacz posta
    A ja tam nie mam nic przeciwko. Mam 50 lvl i delikatnie mowiac troszke mi sie juz nudzi, a nowe wyzwania mile widziane. Azyl / Matczyna i Zakazane nie sa zbyt chetnie robione, a tak przynajmniej jest motywacja, zeby je choc kilka razy zrobic. Wydaje mi sie, ze zadania sa dobrze przemyslane przez BB i nieprzypadkowo sa wlasnie takie, a nie inne. Oczywiscie zawsze mozna dalej trzaskac Wyspe i Czarnych, ale czy to nie robi sie juz nudne?
    Zastanów się co piszesz. Tu nie chodzi o to żeby sobie raz zrobić tą przygodę, wtedy nikt by nie miał nić przeciwko....
    Przeczytaj uzasadnienie ankiety.

    Myślę, że celowo próbujesz sprowokować innych graczy takimi postami
    Nigdzie nie jest napisane że musisz przejść ten EVENT, zgadzam się z Lorrondem.
    Żadnego dobrego pomysłu na sygnaturę

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.